Прокопенко Денис Геннадійович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Прокопенко Денис Геннадійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Дени́с Генна́дійович Прокопе́нко (нар. 27 червня 1991) — український офіцер, підполковник Національної гвардії України, командир Окремого загону спеціального призначення «Азов», учасник російсько-української війни, Герой України (19 березня 2022).

Цитати[ред.]

  •  

26 лютого, 10-та година ранку, місто Маріуполь. Полк «Азов» разом із Збройними силами України, Національною гвардією та іншими силовими структурами надійно обороняє місто Маріуполь. Ми будемо битися до останньої каплі крові, нам не страшні ані ворожі танки, ані ракетні удари, ані ворожа авіація, я наказую кожному бійцю полку «Азов» битися до останнього. Ми будемо знищувати росіян у повітрі, на землі та на воді.
Разом до перемоги! Слава Україні!. — 26 лютого 2022 року

Про Прокопенка[ред.]

  •  

Надлюдина. Я таких людей не бачив. За все своє життя певно, що не побачу. Це феномен. Полк «Азов» є феномен, тому що «Редіс» — феномен.[1]. — Начальник штабу полку «Азов» Богдан Кротевич в інтерв'ю Наталії Мосейчук, 20 жовтня 2022 року

  — Богдан Кротевич
  •  

Ця мужня людина, взагалі, гідна того, щоб увійти до підручників України, увійде до підручників України як символ мужності, стійкості, як людина якою пишається Україна і буде пишатися завжди.[2]. — Дмитро Гордон в інтерв'ю з Василем Головановим, 15 жовтня 2022 року

 

Этот мужественный человек, вообще, достоин того, чтобы войти в учебники Украины, войдёт в учебники Украины как символ мужества, стойкости, как человек которым гордится Украина и будет гордится всё оставшееся время.

  Дмитро Гордон

Примітки[ред.]