Гордон Дмитро Ілліч

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Дмитро Гордон
Gordon Dmitry.jpg
Wikipedia-logo-v2.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Гордон Дмитро Ілліч (1967—1939) — український журналіст, телеведучий, політик.

Цитати[ред.]

  •  

Євромайдан згуртував країну, поставив європейський орієнтир. Але він також зменшив територію і чисельність населення України. Через те, що втрачено території, убито стільки людей, триває війна з Росією, відбулося падіння економіки. Знав би я тоді, чим обернуться протести на Майдані, я б категорично відмовився їх підтримувати[1].

  •  

Ми по суті профукали історичний шанс, який нам випав[2][1].

  •  

І швидко як Радянського Союзу не стало: і ніхто навіть не заступився за Радянський Союз! Путін днями, відповідаючи в Державній думі на питання Зюганова про розвал Радянського Союзу сказав, що, вибачте, Радянський Союз розвалила Комуністична партія Радянського Союзу, яка не пручалася. Це правда! Жоден комуніст не вийшов на вулицю, жоден співробітник Комітету Державної Безпеки всесильного і жоден співробітник МВС СРСР, жоден співробітник апарату внутрішніх військ — ніхто не вийшов на вулиці! Ви уявляєте, як набрид, остобісів Радянський Союз уже всім — ніхто не вийшов на вулиці захищати Радянський Союз! Який абсурд цікавий! 18 мільйонів членів Комуністичної партії, мільйони співробітників КДБ, МВС, внутрішні війська і так далі. Таємна армія стукачів: мільйони, десятки мільйонів людей, які стукали справно, барабанили, що аж дим ішов. Ніхто не вийшов. Ніхто не захищав Радянський Союз. І так само ніхто не вийде захищати Росію, коли вона буде валитися. Ніхто! Раби стерплять. Як стерпіли тріумф, так стерплять і розвал. Куди поведуть їх: хоч на забій, хоч на будівництво, хоч на руйнування — підуть з низько зігнутими головами. Це — доля рабів.[3].

  •  

Я думаю, що ідеологія ненависті, яка розповсюджувалася завдяки Бандері і Шухевичу, вона стала причиною багатьох жертв, багато загиблих людей було, багато насильства і тому ці дві постаті для мене несприйнятні[4].

  •  

Не хочу, щоб Україна вступала в Євросоюз.

 

Не хочу, чтобы Украина вступала в Евросоюз[5].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg