Перейти до вмісту

Попович Ярослав Павлович

Матеріал з Вікіцитат
Попович Ярослав Павлович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Яросла́в Па́влович Попо́вич (нар. 4 січня 1980, с. Калинів, Львівська область) — український професійний велогонщик команди «Trek Factory Racing», найкращий молодий гонщик «Тур де Франс — 2005», третій призер «Джиро д'Італія» — 2003. Заслужений майстер спорту.

Цитати[ред.]

  •  

Велокоманди допомагають розкрутити бренд. Свого часу разом з Ленсом Армстронгом я виступав за «Discovery Channel». Наші власники займалися продажем спортивних товарів. Так от, після першого ж вдалого сезону вони нам розповіли, що ефект від року реклами на телебаченні або у пресі навіть не порівняти з віддачею від виступів нашої команди. Рівень продажів виріс, товари стали впізнаваними[1].

  •  

Взагалі, на кожному змаганні у когось знаходять заборонені препарати. Але не думаю, що тільки у велоспорті вживають допінг. Він існував, існує і існуватиме — можливо, у меншій мірі. Тому що завжди знаходяться люди, які дурять: як у спорті, так і в житті, в бізнесі — в усьому[1].

  •  

Так, я був колись лідером, але потім в кар’єрі настає момент, коли потрібно зробити вибір – бути капітаном або грегарі. Можна сказати, життя змусило вибрати саме цей шлях, бо я така людина — якщо хтось сильніший, буду йому допомагати. Так склалося, що поруч завжди був хтось сильніший — Армстронг, Контадор, Еванс[2].

  •  

Для мене 15 років професійної кар’єри — величезне джерело знань, умінь, емоцій, перевірки на вошивість. Велосипед — це той друг, який своїм характером гартував мій характер, своїми вибриками відточував мою майстерність[2].

  •  

Я давно міг би змінити громадянство — у моєї дружини Сінді італійський паспорт, і оформити собі такий після одруження не склало б труднощів. Але я навіть вінчався з Сінді в Україні. Зараз я приїжджаю на батьківщину три-чотири рази на рік. І все одно говорю всім своїм друзям-італійцям, що їду додому. Хоча реально моя нинішня обитель — це Кваратто, біля Флоренції. Тут кілька років тому я купив собі хороший будинок, тут народився мій син Джейсон. Я обіцяю, що він знатиме українську мову[1].

Примітки[ред.]