Перейти до вмісту

Неня Поліна Вікторівна

Матеріал з Вікіцитат
(Перенаправлено з Поліна Неня)
Неня Поліна Вікторівна
Стаття у Вікіпедії

Поліна Вікторівна Неня (нар. 1980, с. Селезнівка Луганська області) — видавець і головний редактор сайту bestin.ua, телеведуча.

Цитати

[ред.]
  •  

Ми змінили уявлення по те, якою має бути світська хроніка. Якщо раніше це була просто фотофіксація гостей, то ми запропонували професійні, естетичні, ефектні світлини, такі фоторепортажі, у яких приємно подивитися на себе й на інших. А ще ми дуже класно висвітлюємо все, що стосується моди, включно з репортажами з подіума та front row, зробленими на дуже високому рівні. Ми задали для українського глянцю новий стандарт того, яким має бути світське й репортажне глянцеве фото — принцип роботи.[1]

  • Не варто думати, що хтось буде нести за вас відповідальність, все у ваших руках.
  • Можливо, ви трохи ліниві, можливо, ви недостатньо самовпевнені, можливо, ви не вірите в себе, але все це поправимо, якщо ви чесно в цьому зізнатися собі і почнете планову роботу над своїми помилками.
  • Потрібно трудитися щодня, навіть якщо вам за це не платять.
  • Самий повільний людина — це той, у якого є мета, який йде швидше, ніж той, хто біжить безцільно.
  • Не потрібно боятися мріяти і реалізовувати, здавалося б, недосяжні проекти. Навіть якщо ви не дійдете до фіналу, ви будете знати, що зробили все можливе, щоб дати собі шанс втілити все краще у своєму житті.
  • Всі ми живі люди, ми всі чогось боїмося і про щось переживаємо — це нормально, але повірте, банальна запис у блокноті може назавжди змінити ваше життя.
  • Всупереч всім стереотипам, жінка повинна прожити своє життя так, як хоче сама, а інакше їй доведеться зізнатися собі, що вона й не жила зовсім», — ця цитата письменника Девіда Лоуренса — одна з моїх улюблених. Від нас можуть хотіти чогось батьки, вчителі, чоловік, колеги, але якщо ви хочете працювати — працюйте! Якщо намір реалізуватися в ролі мами — ростіть дітей, шийте, готуйте, але не забувайте читати, дізнаватися більше, прагнути, цікавитися, бути кращою у своїй справі[2]!

Примітки

[ред.]