Павленко Олександра Сергіївна

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Павленко Олександра Сергіївна
Wikipedia-logo-v2.svg Стаття у Вікіпедії

Олександра Сергіївна Павленко (нар. 11 жовтня 1982, Київ) — український юрист, перший заступник Міністра охорони здоров'я (24 грудня 2014 — квітень 2016). У 2012 р. увійшла до п'ятірки відомих жінок-юристів України за версією журналу «Forbes Woman» та у двадцятку кращих ТОП-менеджерів юридичних компаній України[1].

Цитати[ред.]

  •  

МОЗ ніколи раніше, на жаль, не розглядався як регулятор. Це був орган, якому віддають великий бюджет на закупівлю ліків, і далі він перетворюється на закупівельне агентство.
Нам вдалося повести МОЗ також і в іншому напрямку. МОЗ має думати і вести себе, як регулятор, тобто орган, який буде міняти і створювати правила, а не займатися господарськими операціями.

 

Минздрав никогда ранее, к сожалению, не рассматривался как регулятор. Это был орган, которому отдают большой бюджет на закупку лекарств, и дальше он превращается в закупочное агентство.
Нам удалось повести Минздрав также и в другом направлении. Минздрав должен думать и вести себя, как регулятор, то есть орган, который будет менять и создавать правила, а не заниматься хозяйственными операциями[2].

  •  

Це найбільш соціальна і найбільш чутлива тема. Там, де є смерть, ліки — на цьому дуже легко спекулювати. Завжди так буде.
Берете будь-яку маму, у якої дитина хворіє... Це проблема країни, де в темі охорони здоров'я двадцять чотири роки нічого не робилося. — Про претензії до МОЗ України.

 

Это самая социальная и самая чувствительная тема. Там, где есть смерть, лекарства — на этом очень легко спекулировать. Всегда так будет.
Берете любую маму, у которой ребенок болеет... Это проблема страны, где в теме здравоохранения двадцать четыре года ничего не делалось[2].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg