Перейти до вмісту

Міністерство охорони здоров'я України

Матеріал з Вікіцитат
Емблема Міністерства охорони здоров'я України.
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Міністерство охорони здоров'я України — центральний орган виконавчої влади України у галузі охорони здоров'я.

Цитати

[ред.]
  •  

МОЗ ніколи раніше, на жаль, не розглядався як регулятор. Це був орган, якому віддають великий бюджет на закупівлю ліків, і далі він перетворюється на закупівельне агентство.
Нам вдалося повести МОЗ також і в іншому напрямку. МОЗ має думати і вести себе, як регулятор, тобто орган, який буде міняти і створювати правила, а не займатися господарськими операціями.

 

Минздрав никогда ранее, к сожалению, не рассматривался как регулятор. Это был орган, которому отдают большой бюджет на закупку лекарств, и дальше он превращается в закупочное агентство.
Нам удалось повести Минздрав также и в другом направлении. Минздрав должен думать и вести себя, как регулятор, то есть орган, который будет менять и создавать правила, а не заниматься хозяйственными операциями[1].

  Павленко Олександра Сергіївна
  •  

Це найбільш соціальна і найбільш чутлива тема. Там, де є смерть, ліки — на цьому дуже легко спекулювати. Завжди так буде.
Берете будь-яку маму, у якої дитина хворіє... Це проблема країни, де в темі охорони здоров'я двадцять чотири роки нічого не робилося. — Про претензії до МОЗ України.

 

Это самая социальная и самая чувствительная тема. Там, где есть смерть, лекарства — на этом очень легко спекулировать. Всегда так будет.
Берете любую маму, у которой ребенок болеет... Это проблема страны, где в теме здравоохранения двадцать четыре года ничего не делалось[1].

  Павленко Олександра Сергіївна
  •  

Згідно з моїм баченням — і так це працює у більшості країн світу — МОЗ не є замовником послуг і не оплачує їх. МОЗ творить політику — від англійського слова policy.
МОЗ займається громадським здоров'ям — здоров'ям усіх громадян, а не лікуванням кожного.
МОЗ також повинне бути регулятором, аби ця допомога була якісною, і щоб наявні фінанси правильно витрачали на цільові програми[2].

  Супрун Уляна Надія

Примітки

[ред.]