Перейти до вмісту

Одарич Сергій Олегович

Матеріал з Вікіцитат
Одарич Сергій Олегович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ода́рич Сергі́й Оле́гович (нар. 26 червня 1967, Ніжин) — український політик, громадський діяч, один із ініціаторів-фундаторів Народного руху України, член правління Асоціації міст України, голова її Черкаського регіонального відділення. Міський голова Черкас (17 листопада 2006 — 24 квітня 2013, 17 червня 2014 — 24 листопада 2015).

Цитати[ред.]

  •  

Я у захваті від двох творів: «Теряя невинность» — автобіографія Річарда Бренсона, та «Ікона» — біографія Стіва Джобса. Вони, як життя-інновація, що розповідає, як постати з попелу[1]. — Які книги обов'язково варто було б прочитати сучасним юнакам та дівчатам.

  •  

Запровадження партійних списків на місцевому рівні є помилковим. Таким чином ми приносимо зайву політизацію, а маємо займатися господарськими важливими питаннями міста. Згідно нового законодавства з'явилися імперативні мандати, коли депутата може відкликати партія. Як наслідок, ми робимо місцеві ради заручниками партійних вождів. На мою думку, кількість депутатів має бути невеликою, але кожен з них повинен обиратися за мажоритарною системою. На кожному окрузі варто мати таких собі міні-мерів, яких знатиме все місто[2].

Примітки[ред.]