Муляр Володимир

Матеріал з Вікіцитат
Муляр Володимир
Вікіпедія
Вікіпедія

Володимир Муляр — український музикант, засновник і учасник фрі-фолк-гурту «Фолькнери»[1][2].

Цитати[ред.]

  •  

Ми вважаємо великою проблемою русифікованість українських ЗМІ. І те, за що ми боролись на Майдані — відродження справжньої, української України, а не культурної колонії політиків сусідньої держави — ми ніяк не змогли поєднати з участю в російськомовній програмі. Так, українською (хоч і помітно, що це не його рідна мова) ведучий програми також час від часу говорить — це чудово! Але ми вважаємо що цього замало: українські ЗМІ повинні українізуватися! Вони повинні популяризувати культуру власного народу, а мова, як відомо, є частиною культури. Таке наше переконання[3]. — Про відмову від участі в програмі «Інтера».

  •  

Як інакше почати зміни? От ми і висунули одну просту вимогу: лише українська мова протягом всієї програми, в якій ми братимемо участь.
Звісно, вони не погодились. Що цікаво, в процесі переписки нам сказали (цитата): «Чи має зараз таке вагоме значення, якою мовою говорить ведучий програми, коли Ваша дитина знаходиться у вкрай тяжкому стані?.. Ми хочемо вам допомогти!» Але скажіть будь ласка, шановна командо Інтера, якщо це справді не має значення для вас і ви пишете нам, що «українська мова є природною для 98 відсотків наших співробітників, зокрема, і для ведучого», то чому вам так важко виконати нашу просту, одну-єдину умову? Чи бажання допомогти насправді не таке вже й сильне, а сильнішим було бажання зробити шоу з цікавою історією[3]?.. — Про відмову від участі в програмі «Інтера».

Примітки[ред.]