Митна служба України

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Емблема Державної митної служби України

Ми́тна слу́жба Украї́ни — складова частина системи органів виконавчої влади України, на яку покладається безпосереднє здійснення державної митної справи.

Цитати[ред.]

  •  

Неможливо з митниці зовсім зняти фіскальну функцію. Подивіться, як система функціонує в розвинених країнах. У Німеччині, наприклад, митний департамент виконує серйозну фіскальну функцію.
Не можна повністю забрати у митниці фіскальні повноваження, неправильно це. Контроль на кордоні передбачає певний фіскальний функціонал.

 

Невозможно с таможни совсем снять фискальную функцию. Посмотрите, как система функционирует в развитых странах. В Германии, например, таможенный департамент выполняет серьезную фискальную функцию.
Нельзя полностью забрать у таможни фискальные полномочия, неправильно это. Контроль на границе предусматривает определенный фискальный функционал[1].

  Лікарчук Костянтин Ігорович
  •  

Митниця — це структура, яка від початку і до кінця забезпечує процес оформлення товарів, процес митного контролю і, якщо мова про боротьбу з митними порушеннями, виконує якусь правоохоронну функцію.
Зараз митниця — це досить складна з управлінської точки зору і непогано функціонуюча організація. Якщо це все перевести в ГУ ДФС, станеться те ж саме, що відбувається в ДФС на центральному рівні.
Ті ж самі, як ви кажете, міжособистісні, але це не міжособистісні, а системні протистояння. Вони будуть сильно впливати на ефективність.
Податкова поглине митницю. Податкова в чотири рази більше митниці і як юрист в сегменті злиттів і поглинань запевняю вас: вчетверо більша організація завжди поглинає і розчиняє в собі меншу. Таким чином, вертикаль управління митною справою знищиться.

 

Таможня — это структура, которая от начала и до конца обеспечивает процесс оформления товаров, процесс таможенного контроля и, если речь о борьбе с таможенными нарушениями, выполняет некую правоохранительную функцию.
Сейчас таможня — это достаточно сложная с управленческой точки зрения и неплохо функционирующая организация. Если это все перевести в ГУ ГФС, случится то же самое, что происходит в ГФС на центральном уровне.
Те же самые, как вы говорите, межличностные, но это не межличностные, а системные противостояния. Они будут сильно влиять на эффективность.
Налоговая поглотит таможню. Налоговая в четыре раза больше таможни, и как юрист в сегменте слияний и поглощений уверяю вас: в четыре раза большая организация всегда поглощает и растворяет в себе меньшую. Таким образом, вертикаль управления таможенным делом уничтожится[1].

  Лікарчук Костянтин Ігорович

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg