Маркус Валерій Сергійович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Маркус Валерій Сергійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Валерій Маркус (також відомий як Валерій Ананьєв, нар. 14 липня 1993) — український військовик, ветеран російсько-української війни, блогер і мандрівник. Відомий своїми публікаціями про Антитерористичну операцію на сході України та паломництво по Дорозі Святого Якова.

Цитати Валерія Ананьєва[ред.]

  •  

Переходити повністю і одразу було важко, голова кипіла. Якби не було внутрішнього переконання, що це необхідно зробити, я б забив ще наприкінці першого тижня. Але так сталося, що задля душевного спокою, у мене не було вибору. Українізація думок набагато важливіша, ніж усі перейменовані вулиці разом узяті. Українська мова не зробить погану людину кращою, але всі, хто перейдуть на рідну мову, обов'язково зроблять свій невеличкий додатковий внесок в майбутнє[1].

  •  

Ваша образа це ваш тягар, я не збирався класти його вам на плечі, ви зробили це самі.

  •  

Війна, яку ми сьогодні ведемо, в першу чергу не за землю, а за думки людей. Ми ведемо війну з минулим, з паразитом, який хоче розповсюдитись. Ми можемо закінчити війну і повернути землі. Але якщо ми не припинимо русифікацію, то це буде поразка. Паразиту потрібна не земля, а душа[1].

Примітки[ред.]