Перейти до вмісту

Кураєв Андрій В'ячеславович

Матеріал з Вікіцитат
Андрій Кураєв
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Андрій В'ячеславович Кураєв (рос. Андрей Вячеславович Кураев; нар. 1963) — російський громадський і церковний діяч, письменник, місіонер.

Цитати[ред.]

Критика анексії Криму Росією. Українське питання.[ред.]

  •  

Відторгнення Криму дало привід для розповзання русофобських настроїв по всій Україні.

 

Отторжение Крыма дало повод для расползания русофобских настроений по всей Украине.[1]

  •  

Мій прогноз песимістичний. З самого початку кримських подій я казав, що мені як російському націоналісту це дуже не подобається. Тому що, набуваючи Крим, втратити в результаті Україну, — це дуже погана математика.

 

Мой прогноз пессимистичен. С самого начала крымских событий я говорил, что мне как русскому националисту это очень не нравится. Потому что, приобретая Крым, потерять в итоге Украину, — это очень плохая математика.[2]

  •  

Патріарх Кирило, який раніше говорив, що Київ і Україна — це його рідний дім, не приїхав у цей будинок, коли в ньому була пожежа… Ні офіційно, ні неофіційно не було ніяких знаків патріаршої приязні, розуміння та солідарності з українською частиною його пастви. Як не було ні слова з осаджуванням антиукраїнського пропагандистського чаду в російських ЗМІ та блогах. Навряд чи українці це забудуть. — 2 травня 2014

 

Патриарх Кирилл, который ранее говорил, что Киев и Украина — это его родной дом, не приехал в этот дом, когда в нём был пожар… Ни официально, ни неофициально не было никаких знаков патриаршей приязни, понимания и солидарности с украинской частью его паствы. Как не было ни слова с осаживанием антиукраинского пропагандистского угара в российских СМИ и блогах. Вряд ли украинцы это забудут.[3]

Примітки[ред.]

  1. Ірина Рєзнік (2 травня 2014). Никто не вправе считать себя непогрешимым оракулом. gazeta.ru. Процитовано 5 квітня 2015.
  2. Євгеній Середа (28 квітня 2014). Андрей Кураев: Неонацизм — это явление интернациональное. fraza.ua. Процитовано 5 квітня 2015.
  3. Известный православный миссионер Андрей Кураев раскритиковал аннексию Крыма и сожалеет о молчании РПЦ. joinfo.ua (2 квітня 2014). Процитовано 5 квітня 2015.