Перейти до вмісту

Комунікація

Матеріал з Вікіцитат
Фрагмент картини «Запорожці пишуть листа турецькому султанові», автор І. Рєпін (1880).
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Комуніка́ція (від лат. communicatio — єдність, передача, з'єднання, повідомлення, пов'язаного з дієсловом лат. communico — роблю спільним, повідомляю, з'єдную, похідним від лат. communis — спільний) — це процес обміну інформацією (фактами, ідеями, поглядами, емоціями тощо) між двома або більше особами, спілкування за допомогою вербальних і невербальних засобів із метою передавання та одержання інформації.

Цитати[ред.]

  •  

Комунікація — акт передачі інформації, який набирає особливо непристойних форм, коли стає масовим[1].

 

Коммуникация — акт передачи информации, приобретающий особо неприличные формы, когда становится массовым.

  Євген Головаха
  •  

Комунікація є такою самою базовою одиницею соціальної дійсності, як час і простір — одиницями дійсності фізичної. Комунікації створюють людей, суспільства й держави. Вони ж можуть зруйнувати їх так само успішно, як і створювали[2]. — З книги «Токсичний інфопростір. Як зберегти ясність мислення і свободу дії»

  Георгій Почепцов
  •  

Комунікації — це не просто збільшувальне скло дійсності. Комунікації здатні самі створювати дійсність. Наприклад, усі тоталітарні диктатори спиралися на комунікації, створюючи країну «під себе». Гітлер виступав перед аудиторією добре, Сталін – погано, але біля них був численний апарат пропагандистів, який створював і вкорінював потрібні думки в масову свідомість[2]. — З книги «Токсичний інфопростір. Як зберегти ясність мислення і свободу дії»

  — Георгій Почепцов
  •  

Якщо люди не знають про ваші очікування щодо них, вони не можуть вас вразити, але це не їхня провина. Люди, з якими я працюю, постійно спілкуються, часто аж забагато. Але комунікація — це вміння балансувати. Ви можете чогось хотіти чи потребувати, але найважливіше — вміти ставитись до роботи як до співпраці. Ми завжди прагнемо дізнатись про ідеї та думки інших — саме тому так багато талановитих людей працюють разом з нами[3].

  — Кім Курлансік Рассен, партнер у TAO Group

Примітки[ред.]