Перейти до вмісту

Колесніков Борис Вікторович

Матеріал з Вікіцитат
Бори́с Ві́кторович Коле́сніков
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Бори́с Ві́кторович Коле́сніков (нар. 1962) — секретар Президії Партії регіонів, народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради України з питань транспорту і зв'язку, колишній віце-прем'єр-міністр України та колишній міністр інфраструктури України в уряді Миколи Азарова (з 2010 року по 2012 рік), український політик, державний діяч, відповідав за підготовку та проведення чемпіонату Європи з футболу в 2012 році (Євро-2012), бізнесмен, меценат.

Цитати[ред.]

  •  

Людей вбили ваші улюблені опозиціонери, які порушили перемир'я і пішли на 20-річних хлопчаків з вогнепальною зброєю. — Про те, хто винен у смерті людей на Майдані.

 

Людей убили ваши любимые оппозиционеры, которые нарушили перемирие и пошли на 20-летних мальчишек с огнестрельным оружием[1].

  •  

Ви знаєте, Віктор Федорович, при всій своїй уявній жорсткості, людина все-таки м'яка і добродушна. І якісь приниження щодо себе, він, як досвідчений політик, забув би. — Про доброго і м'якого диктатора Януковича.

 

Вы знаете, Виктор Федорович, при всей своей, кажущейся жесткости, человек все-таки мягкий и добродушный. И какие-то унижения в отношении себя, он, как опытный политик, забыл бы[1].

  •  

Саакашвілі ми вже купили шиповки, аналогічні тим, в яких ямайський олімпійський чемпіон Болт бігав стометрівку. Будемо збирати 356 краваток, щоб хоча б на рік стримати апетити цього агресивного політика. — Про агресивного політика Саакашвілі.

 

Саакашвили мы уже купили шиповки, аналогичные тем, в которых ямайский олимпийский чемпион Болт бегал стометровку. Будем собирать 356 галстуков, чтобы хотя бы на год умерить аппетиты этого агрессивного политика[1].

  •  

У мене немає господарів, я самостійний і самодостатній. — Про власну незалежність від Ахметова.

 

У меня нет хозяев, я самостоятельный и самодостаточный[1].

  •  

Я не проти того, щоб малий бізнес працював без податків, але тоді всі повинні працювати без податків. Продаж печива в супермаркеті і на базарі не відрізняються. — Про податки для малого бізнесу.

 

Я не против того, чтобы малый бизнес работал без налогов, но тогда все должны работать без налогов. Продажа печенья в супермаркете и на рынке не отличается[1].

  •  

Він (син Колеснікова) захотів залишитися вдома і це його був вибір. Він закінчив московську економічну школу і вступив в МДУ. — Про Москву, яка не столиця іноземної держави, а дім.

 

Он (син Колеснікова) захотел остаться дома, и это его был выбор. Он закончил московскую экономическую школу и поступил в МГУ[1].

  •  

Я не знаю в новітній історії людей, які б збагатилися на базарі — навіть у Туреччині. Багатство досягається блискучою освітою і розумінням сучасного бізнесу. На базарі — продасте ви 100 джинсів або 150 — ви не збагатитеся... Чим більшу зарплату будуть отримувати на меткомбінатах, тим вищою буде потреба в пральнях, автомийках і ресторанах. А якщо всі будуть займатися малим бізнесом, то де заробити гроші, щоб витратити їх у ресторанах? На базарі? Так не буває. — Про дрібних бізнесменів, яким варто найматися на меткомбінати.

 

Я не знаю в новейшей истории людей, которые бы обогатились на базаре — даже в Турции. Богатство достигается блестящим образованием и пониманием современного бизнеса. На базаре — продадите вы 100 джинсов или 150 — вы не обогатитесь… Чем большую зарплату будут получать на меткомбинатах, тем выше будет потребность в прачечных, автомойках и ресторанах. А если все будут заниматься малым бизнесом, то где заработать деньги, чтобы потратить их в ресторанах? На базаре? Так не бывает[1].

  •  

Рінат Леонідович може купити не тільки «Челсі»: він може купити «Барселону» і «Реал» разом узяті і через рік вигравати Кубок по черзі. Але це не в його характері. — Про фінансово-спортивні можливості Рината Ахметова.

 

Ринат Леонидович может купить не только «Челси»: он может купить «Барселону» и «Реал» вместе взятые и через год выигрывать Кубок по очереди. Но это не в его характере[1].

Примітки[ред.]