Перейти до вмісту

Клименко Герман Сергійович

Матеріал з Вікіцитат
Клименко Герман Сергійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Герман Сергійович Клименко (рос. Ге́рман Серге́евич Климе́нко, нар. 7 грудня 1966, Москва) — російський бізнесмен, директор і власник інтернет-компанії LiveInternet. Засновник і власник новинного агрегатора на основі даних із соціальних мереж — Mediametrics. Голова правління Інституту розвитку інтернету з лютого 2015. Радник Президента Російської Федерації з 4 січня 2016.

Цитати

[ред.]
  •  

Володін пройшов дуже вражаючу кар'єру. Я з повагою ставлюся до апаратників, які пройшли такий шлях.

 

Володин прошел очень впечатляющую карьеру. Я с уважением отношусь к аппаратчикам, которые прошли такой путь[1].

  •  

Скажу чесно, якби на місце Володимира Володимировича Путіна призначили іншу людину, то все давно було б вже закрито. — Про іноземні сервіси в інтернеті.

 

Скажу честно, если бы на место Владимира Владимировича Путина назначили другого человека, то все давно было бы уже закрыто[1].

  •  

Ні, якщо відштовхуватися від точки повної свободи, в якій довго перебував інтернет, то регулювати, звичайно, треба. Інакше також можна стверджувати, що дорожній рух не повинен регулюватися правилами. Ось були часи, коли людей в інтернеті можна було послати куди подалі. І за це нічого не було. Але так само не повинно бути, в реальному житті людина може викликати поліцію і людина отримає штраф за хуліганство. Є хоч якийсь спосіб з цим боротися. Тим більше, що світ змінюється — в інтернет приходять гроші, приходять бандити, терористи. Звичайно, все це потребує регулювання.

 

Нет, если отталкиваться от точки полной свободы, в которой долго находился интернет, то регулировать, конечно, надо. Иначе также можно утверждать, что дорожное движение не должно регулироваться правилами. Вот были времена, когда людей в интернете можно было послать куда подальше. И за это ничего не было. Но так же не должно быть, в реальной жизни человек может вызвать полицию и человек получит штраф за хулиганство. Есть хоть какой-то способ с этим бороться. Тем более, что мир меняется — в интернет приходят деньги, приходят бандиты, террористы. Конечно, все это нуждается в регулировании[1].

  •  

Я впевнений, що Telegram або співпрацюватиме, або буде закритий. Його в будь-якому випадку попросять відкрити доступ і коди в Америці, і у Франції, і в разі відмови він буде закритий.

 

Я уверен, что Telegram или будет сотрудничать, или будет закрыт. Его в любом случае попросят открыть доступ и коды в Америке, и во Франции, и в случае отказа он будет закрыт[1].

  •  

Ми занадто тактовні, боїмося когось образити, боїмося вас — адже якщо ми закриємо Google або Facebook, ви ж звинуватите нас в затискуванні свобод, так?

 

Мы слишком тактичные, боимся кого-либо обидеть, боимся вас — ведь если мы закроем Google или Facebook, вы же обвините нас в зажимании свобод, да[1]?

  •  

У нас дуже багато внутрішньої конкуренції. Іноді вона, можливо, навіть шкодить. Можливо, її потрібно обмежити.

 

У нас очень много внутренней конкуренции. Иногда она, может быть, даже вредит. Может быть, ее нужно ограничить[1].

Примітки

[ред.]