Перейти до вмісту

Кирпа Галина Миколаївна

Матеріал з Вікіцитат
Кирпа Галина Миколаївна
Стаття у Вікіпедії

Кирпа Галина Миколаївна (1 січня 1960 року, в Любарці Бориспільського району Київської області) — українська перекладачка та письменниця.

Цитати[ред.]

  •  

Писати про любов і переживання у дитячому серці – це відкривати душу навстіж і завмирати від щастя, що з тобою є кому переживати і любити те, чого не можна забути.[1]авторка про твір "Тринадцятий місяць у році"

  •  

Нам не вадило б зрозуміти, хто на нас впливає більше: потужно розкручений Гаррі Поттер чи найвідоміша у світі шведська письменниця Ліндґрен.[2]про ставлення до творів дитячої літератури

Цитати про твори авторки[ред.]

  •  

Цю книжку не можна у строгому сенсі назвати дитячою: в ній немає ні чіткого сюжету, ні пригод, ні чарівного; багато які роздуми не схожі на думки п'ятирічної дівчинки. Це радше привід для батьків поговорити з власними дітьми про складні моменти сучасної ситуації в Україні, про свої цінності та про позицію в тих чи тих питаннях.[3]про твір "Мій тато став зіркою"

  •  

У тих сірих беззахисних очах мовби й «прочитався» увесь «Тато». Хоч писався понад рік.[4]про твір "Мій тато став зіркою"

Примітки[ред.]