Перейти до вмісту

Зеркаль Олена Володимирівна

Матеріал з Вікіцитат
Лана Зеркаль
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олена Володимирівна Зеркаль, чи Лана Зеркаль (нар. 24 червня 1973, Київ) — український дипломат. Заслужений юрист України (2009). Колишня заступниця Міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції. Надзвичайний і Повноважний Посол (2016).

Цитати[ред.]

  •  

В мене під час війни було кілька візитів до Британії, і ми зустрічались на рівні міністрів. Я вам хочу сказати те, що зараз відрізняє новий сучасний політикум в Європі, і Британії. Насамперед, вони реагують так: найперше їх цікавить, як відреагує парламент, що там буде коїтись; що скажуть бізнес-асоціації, виборці, які відсотки будуть після цього, що ми можемо, що ні, що зайде, а що ні, меседжі. «Який я матиму вигляд при цьому». Це – політикум. В них дійсно по-іншому система працює[1].

  •  

Ми недооцінюємо, що зараз всі люди голосують емоційно, рішення ухвалюють емоційно. Що ця складова дуже важлива. Ми змогли зараз змінити ставлення до себе, бо німці побачили нас[1].

  •  

Хоча я за європейське законодавство, за транспарентність, за все, але при цьому ми маємо розуміти, що воно створене шляхом консенсусу, і воно не таке приємне як хотілось би. І всі нові члени, вони проходять дуже важку ломку від того, що їм доводиться змінювати. І суспільства не дуже задоволені. Міняти звички, економити, прикручувати газ, прикручувати газ взимку, а не відкривати вікна на провітрювання[1].

Примітки[ред.]