Перейти до вмісту

Захарченко Олександр Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Захарченко Олександр Володимирович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олекса́ндр Володи́мирович Заха́рченко (рос. Александр Владимирович Захарченко, нар. 26 червня 1976, Донецьк, УРСР — 31 серпня 2018, Донецьк) — проросійський лідер сепаратистів, голова Ради Міністрів самопроголошеної ДНР (з 7 серпня 2014).

Цитати[ред.]

  •  

У багатьох країнах є смертна кара як вища міра захисту суспільства. Інше питання — виконання вироку. Росія, наприклад, приєдналася до мораторію на незастосування страти. Сполучені Штати Америки відмовилися це зробити, і в їхніх Штатах смертна кара існує[1].

 

Во многих странах есть смертная казнь как высшая мера защиты общества. Другой вопрос — исполнение приговора. Россия, к примеру, присоединилась к мораторию на неприменение смертной казни. Соединенные Штаты Америки отказалась это сделать, и в их Штатах смертная казнь существует[2].

  •  

На жаль, ми до кінця не зможемо побороти злочинність — вона була завжди та буде присутньою. Але сила держави полягає в умінні знешкоджувати злочинців і запобігати злочинам. У нас в судовому порядку виносять смертний вирок: знайшли злочинця, знешкодили, винесли вирок. І будь-який засуджений до смертної кари у нас має право подати прохання про помилування, і я його буду особисто розглядати в кожному окремому випадку[1].

 

К сожалению, мы до конца не сможем побороть преступность — она была всегда и будет присутствовать. Но сила государства заключается в умении обезвреживать преступников и предотвращать преступления.У нас в судебном порядке выносят смертный приговор: нашли преступника, обезвредили, вынесли приговор. И любой осужденный к смертной казни у нас имеет право подать прошение о помиловании, и я его буду лично рассматривать в каждом отдельном случае[2].

  •  

Я взагалі не розумію, навіщо Америка сюди лізе. Нехай своїх негрів ганяє.

 

Я вообще не понимаю, зачем Америка сюда лезет. Пускай своих негров гоняет[3].

  •  

Мені абсолютно все одно. Якщо я не буду стріляти в Авдіївку, тому що там мої живуть люди, то я зі спокійною совістю можу стріляти в будь-яке інше місто українське, і мені не буде шкода ні мирних жителів, нікого. Тут — інша війна. Ви прийшли вбивати нас, просто знищувати. Тому отримаєте те, що робите тут ви.[4][5]

 

Мне абсолютно все равно. Если я не буду стрелять в Авдеевку, потому что там мои живут люди, то я со спокойной совестью могу стрелять в любой другой город украинский, и мне не будет жалко ни мирных жителей, никого. Тут — другая война. Вы пришли убивать нас, просто уничтожать. Поэтому получите то, что делаете здесь вы.[4].

Примітки[ред.]