Перейти до вмісту

Забірченко Дмитро Олександрович

Матеріал з Вікіцитат
Забірченко Дмитро Олександрович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Дмитро Забірченкоукраїнський професійний баскетболіст, який виступає в українській баскетбольній Суперлізі за клуб «Кривбас».

Цитати

[ред.]
  •  

Бажання грати та перемагати є завжди: не важливо, у якому чемпіонаті виступаєш. Багато гравців їдуть закордон, у чемпіонати, про які ми взагалі нічого не знаємо. Те, що теперішній чемпіонат України слабший, аніж попередні, — 100%. Це, щоправда, не зменшує бажання його виграти[1].

  •  

Краще мати один чемпіонат, де виступає 10-12 команд, які можна вкомплектувати хорошими гравцями. Можна провести один гідний чемпіонат, а не два — офіційний, неофіційний. Ті 10-12 команд, які могли б зіграти в одній першості, привернули би набагато більше уваги вболівальників, ніж два різні чемпіонати[1].

  •  

Для багатьох баскетбол — це засіб прогодувати свою сім’ю. Я люблю цю гру, але не маю іншого джерела фінансування. Баскетбол — це також і робота, а заробляння грошей — одна із основних її частин[1].

  •  

Я попрацював з багатьма тренерами, знаю багато методик і схем гри. Думаю, що можу щось дати українському баскетболу. Я накопичив багато досвіду та постараюся його передати іншим хлопцям[1]. — Про можливу тренерську кар'єру.

  •  

Я ні на чиїй стороні. Не можу сказати, що дуже позитивно ставився до Майдану, і зараз видно, що Майдан нічого не добився. Дуже негативно ставлюся до того, що відбувається на Донбасі. Питання, яке переросло у війну, треба було вирішувати раніше. Коли все тільки починалося.
Очевидно, комусь з політичного керівництва України вигідна ця ситуація. Вважаю, що все в руках політиків. Якби вони захотіли, то вирішили б цю проблему. Загалом, виступаю за єдину Україну та хочу, щоб закінчилася війна[1].

Примітки

[ред.]