Добринська Наталія Володимирівна

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Наталія Добринська
Nataliya Dobrynska 2013.jpg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Ната́лія Володи́мирівна Добри́нська (нар. 29 травня 1982, Якушинці, Вінницький район, Вінницька область, Українська РСР) — українська легкоатлетка (багатоборство), олімпійська чемпіонка. Майстер спорту міжнародного класу з багатоборства; заслужений майстер спорту України (2008).

Цитати[ред.]

  •  

Дітидзеркальця своїх батьків. Тому ми не намагаємося їх виховувати. Ми просто з ними живемо, вчимо, пояснюємо, розказуємо, сміємося, інколи сваримося. Але завжди з любов’ю! Я переконана, що любов у всіх її проявах — це запорука вихованих дітей[1].

  •  

Основна складова спорту — це режим! Тому після 25 років у професійному спорті мені надзвичайно легко встановити режим дітлахам і собі. А чоловік в мене також неймовірно організований, тож можемо дозволити собі життя без нянь і помічників. Коли втомлюємось, кличемо на допомогу бабусю й дідуся[1].

  •  

Краса — це гармонія, простота та досконалість. І вона точно не має стосунку до слідування моді! Особливо, якщо йдеться про моду на агресивну косметологію та пластичну хірургію[1].

  •  

Участь в Олімпійських іграх — це основна ціль будь-якого спортсмена! А перемога — це мрія, про яку навіть говорять рідко. Я думаю, що момент нагородження був піком моєї спортивної кар’єри, хвилина, у якій зійшлися всі наявні емоції та відчуття: радість від досягнення мрії, сум через те, що завершилась якась довга дорога до Олімпу, нерозуміння наступної цілі, почуття вдячності батькам, тренерам та друзям, а також гордість під час підняття нашого прапора. Це дуже цікавий досвід, який можна пережити лише один раз у житті[1]!

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg