Перейти до вмісту

Джон Фрусчанте

Матеріал з Вікіцитат
Джон Фрусчанте
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Джон Ентоні Фрусчанте (англ. John Anthony Frusciante; нар. 5 березня 1970) — американський гітарист, вокаліст, автор текстів та музичний продюсер. Найбільш відомий як гітарист гурту «Red Hot Chili Peppers».

Цитати[ред.]

  • Переконайтеся, що ви залишаєтеся на зв'язку з красою, а не дозволяєте потворності цього світу корумпувати вашу душу.
  • Інколи, найгірше що ви можете для себе зробити — це намагатися перехитрити долю.
  • У світі все дуже добре збалансовано. Для всього жахливого є багато чого хорошого.
  • Ви не досягнете великих висот, якщо інтелектуальна частина гри на гітарі переважить духовну частину.
  • Сексуальна незадоволеність є однією з найбільш потужних сил у світі. Ми є єдиним видом, для якого розчарування впливає на такі речі, як кількість грошей відданих жебракам і довжину ліній добробуту.
  • Мені не потрібно приймати наркотики. Я почуваю себе набагато вище і надихаюче, отримуючи тип імпульсу, який допомагає почати працювати, коли ти дійсно готовий присвятити себе тому, що любиш. Я навіть не рахую що я зробив, просто беру і роблю. Моя мета сьогодні — бути постійно кращим музикантом і їсти свою здорову їжу, а також займатися йогою. Я почуваюся набагато вище в порівнянні з тим, ким я став за останні кілька років через наркотики. На даний момент я найщасливіша людина у світі. Я пишаюся тим, що минулі речі більше мене не хвилюють. Це прекрасно — мати можливість дивитися на життя, не ховаючись за наркотичним туманом, жити без необхідності проявляти гнів по відношенню до людей, які тебе люблять. Є люди, які бояться втратити речі, але найстрашніше втратити не речі, а втратити себе як людину.

Джерела[ред.]