Давід Сакварелідзе

Матеріал з Вікіцитат
Давід Сакварелідзе
Стаття у Вікіпедії

Давід Георгійович Сакварелідзе (нар. 15 вересня 1981, Тбілісі, Грузинська РСР, СРСР) — заступник генерального прокурора України (з лютого 2015). До цього був першим заступником головного прокурора Грузії (2008–2012), за п'ять років пройшовши шлях від рядового фахівця в судовому департаменті Мін'юсту Грузії. Народний депутат парламенту Грузії у 2012–2015.

Цитати[ред.]

  •  

Я просто хочу попросити всіх кваліфікованих українців, які часто задають питання про те, як вони можуть допомогти: треба самим заходити в систему і міняти її.
Неможливо тільки через зовнішній вплив консультативних рад та громадських організацій суттєво змінювати систему. Можна на неї впливати, тиснути, але переформатувати систему таким чином зсередини — неможливо.
Для нас основний виклик — скоротити прірву між громадянським суспільством і прокуратурою. Для цього потрібно інтегрувати громадянське суспільство в систему.

 

Я просто хочу попросить всех квалифицированных украинцев, которые часто задают вопрос о том, как они могут помочь: надо самим заходить в систему и менять ее.
Невозможно только через внешнее влияние консультативных советов и общественных организаций существенно менять систему. Можно на нее влиять, давить, но переформатировать систему таким образом изнутри — невозможно.
Для нас основной вызов — сократить пропасть между гражданским обществом и прокуратурой. Для этого нужно интегрировать гражданское общество в систему[1].

  •  

Президент дуже підтримав ідею, коли регіональний прокурор сам не призначає місцевого прокурора. До цього всі кандидатури подавалися обласними прокурорами генеральному, і вже генеральний прокурор їх призначав. Зараз вони будуть самі пробиватися і вже нічим не будуть залежні від генпрокурора крім субординації.

 

Президент очень поддержал идею, когда региональный прокурор сам не назначает местного прокурора. До этого все кандидатуры подавались областными прокурорами генеральному, и уже генеральный прокурор их назначал. Сейчас они будут сами пробиваться и уже ничем не будут зависимы от генпрокурора кроме субординации[1].

  •  

Не знаю, я складно можу уявити, що корумпована людина подолає чотири складні етапи.
Перший етап — професійний тест, де п'ять тисяч вже опублікованих питань і п'ять тисяч правильних відповідей. Якщо людина вивчить п'ять тисяч відповідей, то її вже можна переводити в другий тур, бо це досить складно.
Другий етап — тести загальних знань, які випробувані і в Європі, і в Україні і здаються в приватних великих компаніях. Це перевірка логічного мислення кандидата.
Третій етап — анкета для психологічного портрету кандидата і четвертий — це співбесіда в онлайн-режимі з конкурсною комісією. Там буде підключена веб-камера, і вся Україна зможе побачити, як проходить співбесіда. Конкурсна комісія складається з наших співробітників і трьох представників, яких надасть Рада.

 

Не знаю, я сложно могу представить, что коррумпированный человек преодолеет четыре сложнейших этапа.
Первый этап — профессиональный тест, где пять тысяч уже опубликованных вопросов и пять тысяч правильных ответов. Если человек выучит пять тысяч ответов, то его уже можно переводить во второй тур, потому что это достаточно сложно.
Второй этап — тесты общих знаний, которые опробованы и в Европе, и в Украине и сдаются в частных больших компаниях. Это проверка логического мышления кандидата.
Третий этап — анкета для психологического портрета кандидата и четвертый — это собеседование в онлайн режиме с конкурсной комиссией. Там будет подключена веб-камера, и вся Украина сможет увидеть, как проходит собеседование. Конкурсная комиссия состоит из наших сотрудников и трое представителей, которых предоставит Рада[1].

  •  

Усі, хто сьогодні підуть не за мною, а за реформами в українській державі, будуть оцінені дуже високо. В Україні високо цінується справедливість і чесність прокурорського співробітника. Поліпшити імідж прокуратури можна за кілька днів за допомогою резонансних розслідувань.

 

Все, кто сегодня пойдут не за мной, а за реформами в украинском государстве, будут оценены очень высоко. В Украине высоко ценится справедливость и честность прокурорского сотрудника. Улучшить имидж прокуратуры можно за несколько дней при помощи резонансных расследований[1].

  •  

Генеральним прокурором України повинен бути українець. У мене немає амбіцій стати першою особою в якій-небудь державній установі, у мене є професійні амбіції довести, що в Україні можна щось поміняти на благо держави. У свої 33 роки хочу довести це.

 

Генеральным прокурором Украины должен быть украинец . У меня нет амбиций стать первым лицом в каком-нибудь государственном учреждении, у меня есть профессиональные амбиции доказать, что в Украине можно что-то поменять на благо государства. В свои 33 года хочу доказать это[1].

Примітки[ред.]