Перейти до вмісту

Генеральний прокурор України

Матеріал з Вікіцитат
Віктор Шокін, 13-й Генеральний прокурор України
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Генеральний прокурор України — посадова особа, що очолює єдину централізовану систему прокуратури України. Генеральний прокурор України — найвища адміністративна посада Генеральної прокуратури України. Наразі з 10 лютого 2015 року її обіймає Віктор Миколайович Шокін[1].

Генеральний прокурор України призначається на посаду за згодою Верховної Ради України та звільняється з посади Президентом України. Верховна Рада України може висловити недовіру Генеральному прокуророві України, що має наслідком його відставку з посади (стаття 122 Конституції України).

Цитати[ред.]

  •  

Генеральним прокурором України повинен бути українець. У мене немає амбіцій стати першою особою в якій-небудь державній установі, у мене є професійні амбіції довести, що в Україні можна щось поміняти на благо держави. У свої 33 роки хочу довести це.

 

Генеральным прокурором Украины должен быть украинец . У меня нет амбиций стать первым лицом в каком-нибудь государственном учреждении, у меня есть профессиональные амбиции доказать, что в Украине можно что-то поменять на благо государства. В свои 33 года хочу доказать это[2].

  Давид Сакварелідзе

Примітки[ред.]