Гіркін Ігор Всеволодович

Матеріал з Вікіцитат
Ігор Всеволодович Гіркін
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

І́гор Все́володович Гі́ркін (рос. Игорь Всеволодович Гиркин; нар. 17 грудня 1970, Москва) — російський диверсант і терорист, за даними СБУ — полковник ГРУ Генерального штабу Збройних сил РФ. Також відомий під псевдонімом Ігор (Іванович) Стрєлков, прізвисько «Стрєлок». Причетний до захоплення Верховної ради АР Крим, керівник російського диверсійного угруповання у Сімферополі, а потім у Слов'янську Донецької області; один із організаторів діяльності проросійських сепаратистів і так званого «Народного ополчення Донбасу», а з 16 травня до 14 серпня — «міністр оборони» самопроголошеної Донецької народної республіки.

Цитати про Гіркіна[ред.]

  •  

Вони всі божевільні — і Бородай, і Стрєлков. Найжахливіше у всій цій ситуації — ти розмовляєш з людьми, які вважають, що грають у війну. Тобто вони фільми дивилися, зброю добули, а самі не підозрюють, який ящик Пандори відкрили.

 

Они все безумные — и Бородай, и Стрелков. Самое ужасное во всей этой ситуации — ты разговариваешь с людьми, которые считают, что играют в войнушку. То есть они фильмы смотрели, оружие добыли, а сами не подозревают, какой ящик Пандоры открыли[1].

  Марк Франкетті
  •  

Усе, чого хоче Ігор Іванович після війни, — тільки одного: сісти біля озера з вудкою і зробити так, щоб ніхто йому не заважав. Ну, може, сходити на реконструкцію за римлян.

 

Все, чего хочет Игорь Иванович после войны, — только одного: сесть у озера с удочкой и сделать так, чтобы никто ему не мешал. Ну, может, сходит на реконструкцию за римлян[2].

  Бородай Олександр Юрійович

Примітки[ред.]