Грушина Аліна Давидівна

Матеріал з Вікіцитат
Аліна Грушина
Стаття у Вікіпедії

Аліна Давидівна Акобія (нар. 5 серпня 1999) — українська борчиня вільного стилю, дворазова чемпіонка Європи, призерка чемпіонатів світу та Європи.

Цитати[ред.]

  •  

Чемпіонат світу у Белграді залишив неймовірну кількість емоцій. Бронзова медаль для мене – це великий досвід та поштовх вперед!
Для здобуття нагороди вищого ґатунку мені не вистачило віри в себе. Це завжди було моєю проблемою, проте щоразу мені вдається впоратися з цим все краще й краще. Я повністю віддаюсь своїй роботі!
Перемогу звичайно присвячую Україні! Всім нашим героїчним захисникам, моїй родині та Київщині[1]Про бронзову медаль чемпіонату світу-2022

  •  

Я поїхала на чемпіонат, але на килим так і не вийшла після контрольних сутичок. В голові була віра, що все буде добре, що замотають коліно, що на цьому мандражі змагальному буде все добре Мені замотали коліно, я пішла на перше тренування і зрозуміла, що це все, провал. Я навіть не могла зігнути ногу. Перед виїздом я казала, що, можливо, краще не їхати мені туди. Бо ніхто краще за мене цього не відчував. Більшого морального удару мені завдало те, що я туди поїхала, що я знаходилась у цій атмосфері[2]. — Про отриману травму, яка завадила виступити на чемпіонаті світу-2023

Цитати про Аліну Грушину-Акобію[ред.]

  •  

Ми дружимо з Аліною, тренуємося разом. Це було перед виїздом на чемпіонат світу, за декілька днів. Вона травмувалася буквально на рівному місці у процесі боротьби. Думали, що вона зможе боротися далі, бо вона дуже сильна духом дівчина. Ми їй говорили, що вона і на одній нозі зможе перемогти, бо Аліна досить сильна спортсменка. Усі на неї розраховували. Її повезли на чемпіонат світу, де вона знову почала тренуватися. В останні дні в Україні Аліна намагалася відновити коліно, тому була поза процесом. Два тренування на ЧС пройшли дуже важко: вона нічого не могла робити. Тому зі своїм тренером Аліна вирішила, що поки що не буде виступати[3].

  Ірина Коляденко, борчиня, олімпійська медалістка

Примітки[ред.]