Перейти до вмісту

Сігурні Вівер

Матеріал з Вікіцитат
Сігурні Вівер
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сігу́рні Вівер (англ. Sigourney Weaver; справжнє ім'я — Сью́зен Алекса́ндра Ві́вер, англ. Susan Alexandra Weaver; нар. 8 жовтня 1949) — американська акторка, лауреатка премій «Золотий глобус» і БАФТА, тричі номінована на премію «Оскар». Значну популярність отримала після ролі Еллен Ріплі у серії фільмів про Чужих.

Цитати

[ред.]
  •  

У всіх великих історіях є великі жіночі ролі[1].

  •  

Блаженні ті, хто вважає, що якщо на землю коли-небудь спуститься космічний корабель і звідти вийдуть істоти з однією головою, двома руками і двома ногами, то вони обов'язково виявляться нашими братами[1].

  •  

Шоу-бізнес влаштований таким чином, що вам завжди доводиться як би вибачатися за свій вік. Кожен раз, коли ви відзначаєте чергове прожите десятиліття, вас запитують: ну що, не страшно в ці ваші сорок, п'ятдесят чи шістдесят. Але мені це ніколи не здавалося страшним. Не страшно прожити черговий десяток років. Страшно прокинутися одного дня і усвідомити, що попереду не залишилося більше ні одного десятка[1].

  •  

Найменше Голлівуд хоче, щоб ти змінювалася. Він завжди хоче, щоб у новому фільмі ти була в точності така ж, як в минулому. Поки Голлівуд не відпрацює тебе до кінця, він буде пропонувати тобі одне і те ж знову і знову. А коли ти підеш з екрану, він просто почне шукати тобі заміну[1].

  •  

Мене важко налякати. Мене мало лякають чудовиська. Найстрашнішими мені здаються ті чудовиська, яких виробляє пластична хірургія — моторошні людські конструктори: обличчя тридцятирічної і шестидесятипятилітнє тіло[1].

  •  

Будучи справжньою англійкою, моя мати ніколи не залишала надії, що в мене закохається принц Чарльз[1].

  •  

Колись я була блондинкою. Це було досить давно, і бути блондинкою в ті часи нічого не значило. І головне, мені здавалося тоді, що блондинки просто більш доброзичливі. Зараз я ні за що не стану блондинкою. Не тому, що в суспільстві склався якийсь стереотип. Просто я перестала вважати їх доброзичливими[1].

Примітки

[ред.]