Перейти до вмісту

Геращенко Антон Юрійович

Матеріал з Вікіцитат
Геращенко Антон Юрійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Геращенко Антон Юрійович (нар. 10 лютого 1979, Харків, Українська РСР) — український громадський діяч, радник міністра внутрішніх справ України. Народний депутат України 8-го скликання, блогер.

Цитати[ред.]

 •  

Путін сам потай, в душі, підтримує ІГІЛ, основу якої складають навчені в колишньому СРСР і Росії офіцери іракської і сирійської армій[1].

 •  

Для Порошенка гарний будь глава МВС, за умови, що його прізвище не Аваков[2].

 

Для Порошенко хорош любой глава МВД, при условии, что его фамилия не Аваков.

 •  

Людина стає чиновником, отримує невисоку порівняно з її інтелектуальними здібностями зарплату. І що в результаті? Лізуть в особисте життя, стежать, вивалюють в бруді[2].

 

Человек становится чиновником, получает невысокую в сравнении с его интеллектуальными способностями зарплату. И что в итоге? Лезут в личную жизнь, следят, вываливают в грязи.

 •  

Я неодноразово заявляв: Порошенко дорого заплатить за те, що дав Саакашвілі українське громадянство. Мої прогнози збуваються[2].

 

Я неоднократно заявлял: Порошенко дорого заплатит за то, что дал Саакашвили украинское гражданство. Мои прогнозы сбываются.

 •  

Мені приховувати нічого: у нас з Арсеном Борисовичем глибокі людські та ділові стосунки, засновані на взаємній повазі[2].

 

Мне скрывать нечего: у нас с Арсеном Борисовичем глубокие человеческие и деловые отношения, основанные на взаимном уважении.

 •  

Моя перша виборча кампанія коштувала 100 доларів. Я надрукував листівки і пішов від під'їзду до під'їзду, від квартири до квартири з гаслом «Дорогу молодим!»[2].

 

Моя первая избирательная кампания стоила 100 долларов. Я напечатал листовки и пошел от подъезда к подъезду, от квартиры к квартире с лозунгом «Дорогу молодым!»

 •  

Зі зрадою, яку багато моїх колег відчули тільки зараз, вперше потрапивши до Верховної Ради, я зіткнувся ще в юні роки[2].

 

С предательством, которое многие мои коллеги ощутили только сейчас, впервые попав в Верховную Раду, я столкнулся еще в юные годы.

 •  

Ця людина створила систему тотального розграбування. Будь-який майбутній мер зіткнеться з дефолтом, тому що «завдяки» Кернесу Харків фактично банкрут[3].

  — Этот человек создал систему тотального разграбления. Любой будущий мэр столкнется с дефолтом, потому что «благодаря» Кернесу Харьков фактически банкрот[2].
 •  

На людей, що зливають в Україні нібито компрометуючі матеріали, працює величезна інфраструктура російських спецслужб[2].

 

На людей, сливающих в Украине якобы компрометирующие материалы, работает огромная инфраструктура российских спецслужб.

 •  

Приходить хлопчик-дівчинка в патрульну службу: зарплата — вісім тисяч, форма — краса! І раптом виявляється, одна справа — селфі робити і зовсім інша — нести службу в дощ і сніг[2].

 

Приходит мальчик-девочка в патрульную службу: зарплата — восемь тысяч, форма — красота! И вдруг оказывается, одно дело — селфи делать и совсем другое — нести службу в дождь и снег.

 •  

У мене питання до членів атестаційної комісії: яку відповідальність ви несете, коли завертаєте справжніх професіоналів з формальних причин[2]?

 

У меня вопрос к членам аттестационной комиссии: какую ответственность вы несете, когда заворачиваете настоящих профессионалов по формальным причинам?

Примітки[ред.]