Перейти до вмісту

Ганс-Герман Гоппе

Матеріал з Вікіцитат
Ганс-Герман Гоппе
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ганс-Герман Гоппе (нім. Hans-Hermann Hoppe, 2 вересня 1949, Пайне, Німеччина) — німецький економіст, філософ, представник австрійської школи економіки, анархоконсерватор, симпатик анархокапіталізму.

Цитати[ред.]

  • "Після більш ніж сторіччя обов'язкової демократії передбачувані її результати помітні навіть неозброєним оком. Податкове навантаження на власників і виробників сильніше навіть за економічний тягар, відомий рабам і кріпакам. Державний борг підскочив до захмарних висот. Золото замінено папірцями, які продукує уряд і називає грошима. Їхня цінність постійно падає. Кожна дрібниця приватного життя, власності, торгівлі та контракту регулюється горами паперових законів, які постійно ростуть.
  • В ім'я соціальної, громадської або національної безпеки наші опікуни «захищають» нас від глобального потепління і похолодання, а також від вимирання тварин і рослин, від чоловіків і жінок, батьків і роботодавців, від бідності, хвороб, від лих, невігластва, забобонів, расизму , сексизму, гомофобії і безлічі інших ворогів і небезпек громадськості. І з величезними запасами зброї масового знищення вони «захищають» нас, навіть за межами США, від усіх нових Гітлерів і всіх потенційних гітлерівських прибічників. Проте, єдине завдання, яке коли-небудь брав на себе уряд - захистити наше життя і власність - наші опікуни не виконують.
  • Навпаки, що вище витрати на соціальну, громадську і національну безпеку, то сильніше підриваються наші права на приватну власність, то більше наша власність конфіскується, знищується і знецінюється, і тим більше ми позбавлені самої основи будь-якого захисту: особистої незалежності, економічної міцності та приватного багатства. Що більше паперових законів, то вище юридична невизначеність і беззаконня витісняють закон і порядок. І коли ми стаємо все більш безпорадними, збіднілими і уразливими для загроз, наші правителі стають ще корумпованішими, небезпечно озброєними і зарозумілими." З книги «Демократія - скинутий Бог»