Перейти до вмісту

Бородянський Володимир Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Бородянський Володимир Володимирович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Володи́мир Володими́рович Бородя́нський (*15 січня 1974, Новий Розділ, Львівська область) — український урядовець, медіамагнат, з 2004-го – генеральний директор телеканалу СТБ, з 2012-го до грудня 2018 року – керівник медіа групи України StarLightMedia, міністр культури, молоді та спорту України, голова ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал» .

Цитати[ред.]

  •  

Українське телебачення звинувачують, що ми показуємо багато російських серіалів. А світ показує дуже багато американських серіалів. Зараз прийшла заборона на російські серіали. Індустрія втратила $70-100 млн одноразово. Чи можуть при цьому українські громадяни дивитися російські серіали? Так, адже 25% телеефіру приймається через супутник, 10% — через інтернет[1].

  •  

Культурні запити українців багато в чому подібні до культурних запитів росіян — це, по-перше. А, по-друге, чи можемо ми зараз виробляти якісні серіали? З точки зору бізнесу це практично неможливо. Наша економіка дозволяє виробляти серіал вартістю $20-30 тис. за годину, а сусідня економіка — $300 тис. за годину. В таких умовах неможливо конкурувати[1].

Примітки[ред.]