Castlevania: Lords of Shadow

Матеріал з Вікіцитат
Вікіпедія
Вікіпедія

Castlevania: Lords of Shadow — відеогра в жанрі слешер, розроблена MercurySteam і випущена компанією Konami, є перезапуском ігрової серії. Хідео Кодзіма, продюсер серії Metal Gear, також брав участь у розробці. Гра вийшла 7 жовтня 2010 року для PlayStation 3 і Xbox 360. 27 серпня 2013 року на ПК вийшла Castlevania: Lords of Shadow - Ultimate Edition. Події гри відбуваються в фентезійній версії середньовічної Європи.

Цитати[ред.]

Габріель Бельмонт[ред.]

  • Озираючись в минуле, я розумію, що нікому насправді не підвладна власна доля. Ми наче листя на вітрі, керовані його напрямком.

Зобек[ред.]

  • Що змушує людину кидати виклик тому, від чого більшість з нас тікає, не озираючись? Прирікаючи її на самотність, піддаючи небезпеці програти і загинути? Відповідь — кохання. Сила настільки могутня, що засліплює розум. Він стає сліпим до всього... навіть до правди. Втрата кохання може зробити людину відчайдушною... Настільки, що вона докладе всі зусилля, щоб приховати праду і свій біль.
  • Наближається буря. Людство в занепаді і на межі загибелі. Світ змінюється .але в серцях людей ще присутня надія. Ми живемо мирським життям, не знаючи про сили, здатні назавжди змінити наші долі, ми жадібні, недбалі, як вівці на пасовищі. Ця ніч в 1047 році від Різдва Христового знаменна собою початок нашого походу в глибини темряви, хаосу. Я спостерігаю за ним з тіні. Чи обраний він? Він вже зайшов далеко, але буде випробуваний на межі людських можливостей... и за ними. Цієї ночі він скаче в пошуках старих богів, озброєний амулетом, що привів його сюди; тут починається його шлях в забуття.

Кармілла[ред.]

  • Поглянь на Карміллу. Хіба я не красуня? — після перетворення на кридлате чудовисько, Королеву Вампірів.

Лаура[ред.]

  • Визнаю: спочатку жага крові не давале мені спокою, але тепер мені подобається її запах. Смакота!

Посилання[ред.]