Перейти до вмісту

Якунін Володимир Іванович

Матеріал з Вікіцитат
Якунін Володимир Іванович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Володи́мир Іва́нович Яку́нін (рос. Влади́мир Ива́нович Яку́нин, нар. 30 червня 1948, Меленки, Володимирська область) — російський державний діяч і управлінець, з 14 червня 2005 по 20 серпня 2015 роки президент ВАТ «Російські залізниці». Дійсний державний радник I класу.

Цитати[ред.]

  •  

Як можна поставитися до того, що офіційний представник Швейцарії заявляє про те, що третина грошей при будівництві Олімпіади була вкрадена? Він що, брав участь у цьому злодійстві? Тоді його судити треба. — Звинувативши у наклепі члена МОК і президента Міжнародної федерації лижного спорту швейцарця Жана-Франко Каспера.

 

Как можно отнестись к тому, что официальный представитель Швейцарии заявляет о том, что треть денег при строительстве Олимпиады была сворована? Он что, участвовал в этом воровстве? Тогда его судить надо[1].

  •  

Бабка Матрона мішок комбікорму потягне — її до суду притягнуть, а 4,2 млрд рублів не платяться — і здається, що це природний стан: це ж силові структури. — Про несплату силовими структурами 4,2 млрд рублів за виконання «Російськими залізницями» держзамовлення.

 

Бабка Матрена мешок комбикорма утащит — ее суду предадут, а 4,2 млрд рублей не платятся — и кажется, что это естественное состояние: это же силовые ведомства[2]...

  •  

Це приблизно таке ж почуття, як наявність комарів в Сибіру — ну, заважає, тим не менш, всі живуть, а чим більше комарів, тим більше риби. — Про санкції Заходу щодо Росії.

 

Это приблизительно такое же чувство, как наличие комаров в Сибири — ну мешает, тем не менее, все живут, а чем больше комаров, тем больше рыбы[3]...

  •  

Я, вибачте, не хочу бути унтер-офіцерською вдовою, яка сама себе висікла... — Про причини відмови розкривати інформацію про свої доходи та майно.

 

Я, извините, не хочу быть унтер-офицерской вдовой, которая сама себя высекла[4]...

  •  

Я жодного разу, чесно кажучи, шуби не надягав.

 

Я ни разу, честно говоря, шубы не надевал[5].

  •  

Не дочекаються американські проектувальники ніяких заворушень і ніякої чергової революції в Росії. Народ вже не той.

 

Не дождутся американские проектировщики никаких беспорядков и никакой очередной революции в России. Народ уже не тот[6].

  •  

Головний критерій, який для нас справедливий, — це задоволення вимог клієнтів. До ювілею ми повністю оновили склад, що курсує між Москвою і Ніццою. Це теж клієнтоорієнтованість.

 

Главный критерий, который для нас справедлив, — это удовлетворение требований клиентов. К юбилею мы полностью обновили состав, курсирующий между Москвой и Ниццей. Это тоже клиентоориентированность[7].

  •  

Так вийшло. — У відповідь на питання про те, чому сім'я його старшого сина живе у Великій Британії.

 

Так получилось[8].

  •  

Часто вважають, що ослаблення критичного мислення в суспільстві призведе до спокою. Так, напевно, буде спокійніше. Але найспокійніше місце — це кладовище. Там взагалі нічого не відбувається, тільки вітерець. — Про виховання в молодих людях критичного мислення та здатності засвоювати інформацію.

 

Часто считают, что ослабление критического мышления в обществе приведет к спокойствию. Да, наверное, будет спокойнее. Но самое спокойное место — это кладбище. Там вообще ничего не происходит, только ветерок[9].

Примітки[ред.]