ЮКІ (фільм, 2020)

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку

«ЮКІ» (англ. UKE) — український документальний фільм 2020 року режисера Володимира Мули.

Цитати про фільм[ред.]

  •  

Герої фільму "ЮКІ" – здебільшого люди поважного віку. Для них участь у нашій стрічці може бути цікавою, але не обов’язково. Треба було їх захопити. Багато часу витрачали на те, щоб до них достукатися[1].

  — Володимира Мула, режисер
  •  

Ми зробили кіно, яке буде цікавим і для канадського та американського ринків, тому що у фільмі є оригінальна озвучка, всі герої впізнавані, ми маємо контракт з НХЛ. Це, як мінімум, викликає зацікавленість: «А що, це українці зняли?». Ніхто ніколи до нас такого фільму не знімав[2].

  — Володимира Мула
  •  

Ми хотіли зробити не кіно про хокей – він лише один з елементів. Головне що об’єднує історії всіх наших героїв в одну – це те, що в кінці вони скажуть, що пишаються бути українцями[2].

  — Володимира Мула
  •  

Я розумів, що цей фільм без Грецкі та з ним – це зовсім різні рівні. Вейн Грецкі в цьому фільмі – це як Мадонна в шоу-бізнесі. Це людина, яку хочуть зобразити на п’ятидоларовій банкноті в Канаді. Про що ми можемо тут говорити? В Україні людини такої величини немає, у світі це – одиниці. А він на камеру підтвердив своє українське походження, не цурається цього, адекватно про все розповідає, знає, що в Україні відбувається. Це дуже класно[2].

  — Володимира Мула
  •  

Я хотів зробити кіно, яке було би цікаве не лише в Україні, а й у США та Канаді. Два фільми, які я зняв раніше спрямовувалися радше на українськомовну емігрантську авдиторію в Америці й Україні. А тут я хотів захопити і американців з канадцями, щоб фільм зачіпав кілька великих аудиторій, і українська тема пролунала на Заході[1].

  — Володимира Мула

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg