Перейти до вмісту

Мула Володимир Романович

Матеріал з Вікіцитат
Володимир Мула
Стаття у Вікіпедії

Володимир Романович Мулà (22 жовтня 1989, Городенка) — український кінорежисер, продюсер, спортивний репортер, журналіст, ведучий.

Цитати[ред.]

  •  

В Америці ніхто особливо не задумується над тим, звідки походять люди – чи з України, чи з Чехії, чи з Польщі. У Канаді ж ситуація інша. Українці зробили великий внесок у розвиток країни, у Канаді це шанують[1].

  •  

Про Україну є багато перекрученої та непідтвердженої інформації.
Нам вдалося зробити кіно по-доброму пропагандистським, тобто це в чистому вигляді хороша пропаганда України у світі. Це те, що, в першу чергу, повинна робити держава на міжнародному рівні. У нас немає культури такої «правильної пропаганди». А це потрібно робити. Ми ж чомусь сподіваємось, що це хтось за нас зробить, так не буває[2].

  •  

Тут треба говорити про те, що всі ці люди зберегли українську ідентичність, вони кажуть: «I’m proud to be Ukrainian». І тут важливо зрозуміти, що нам варто змінити сприйняття цих людей у світі. Це дуже велика рушійна сила і дуже великий актив, який готовий допомагати Україні й українцям, але останні не хочуть цієї допомоги та вважають, що ці люди не повинні вважати себе українцями[2]. — про героїв фільму «ЮКІ»

  •  

Якщо говорити про історію української еміграції до Америки та Канади, можна знайти багато нерозкритих тем, які будуть пов’язані не лише з еміграцією, а й з внеском українців у різні культури, будуть дуже цінні з історичної складової[2].

Примітки[ред.]