Перейти до вмісту

Шувалов Ігор Іванович

Матеріал з Вікіцитат
Шувалов Ігор Іванович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ігор Іванович Шувалов (рос. Игорь Ива́нович Шува́лов, нар. 4 січня 1967, Білібіно, Чукотський національний округ, Магаданська область, РРФСР, СРСР) — російський державний діяч, перший заступник голови Уряду Російської Федерації з 12 травня 2008 року.

Раніше був помічником президента Росії Володимира Путіна (2003–2008), головою Російського фонду федерального майна (1998–2000), заступником міністра державного майна Російської Федерації (1998). Був головою ради директорів Совкомфлоту до липня 2010 року.

Цитати[ред.]

  •  

Можете познущатися, але я працюю в уряді не через зарплату.

 

Можете поиздеваться, но я работаю в правительстве не из-за зарплаты[1].

  •  

Нам всім треба звикнути, що як складається вартість рубля до бівалютного кошика, так вона і складається.

 

Нам всем надо привыкнуть, что как складывается стоимость рубля к бивалютной корзине, так она и складывается[2].

  •  

Якщо росіянин відчуває будь-який тиск ззовні, він ніколи не віддасть свого лідера. Незважаючи на будь-які позбавлення. Чим більше будуть санкції, тим гірше буде економіці, але в політичній сфері у президента Путіна буде дуже велика підтримка. — На 45-му Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

 

Если русский ощущает любое давление извне, он никогда не отдаст своего лидера. Несмотря на любые лишения. Чем больше будут санкции, тем хуже будет экономике, но в политической сфере у президента Путина будет очень большая поддержка[3].

  •  

Російська економіка на шматки не порвана, як кажуть деякі наші партнери. Але й, правда, не можу сказати, що вона почувається добре. — Під час виступу в Держдумі з антикризовим планом уряду.

 

Российская экономика в клочья не порвана, как говорят некоторые наши партнеры. Но и, правда, не могу сказать, что она чувствует себя хорошо[4].

Примітки[ред.]