Перейти до вмісту

Шишацький Андрій Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Шишацький Андрій Володимирович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Шишацький Андрій Володимирович (нар. 21 листопада 1965, Слов'янськ, Донецька область, Українська РСР, СРСР) — український політик. Голова Донецької обласної ради (2010–2011, 2014). Голова Донецької обласної державної адміністрації (2011–2014).

Цитати

[ред.]
  •  

Щодо того, що не треба приховувати слона, який є в кімнаті. Не можна не помічати слона. Слонів у нас таких багато. Ми з вами будемо про них говорити і відводити цих слонів або зменшувати їх до розмірів зайців[1]. — Про те, що не замовчуватиме від населення екологічні проблеми.

  •  

Янукович попередив, що всі ті, кому не подобаються проведені реформи, вони постраждають[2].

  •  

Україна, незважаючи на те, що за минулий рік не було досягнуто зростання ВВП, вона все–таки підвищувала соціальні стандарти. І для мене показово, коли деякі наші співвітчизники — мої друзі — бувають за кордоном і треба все порівняти... То каже, що коли прилетів з літака, «мені хотілося землю поцілувати — як ми тут ще добре живемо». Не всі ж приїжджають зі Швейцарії та Німеччини[3]. — Про соціальні стандарти України, які вищі, ніж у деяких країнах Європи.

  •  

З горем ніколи не може бути піару, але на те, як професійні говномьотчики змогли це все зіпсувати, було дуже боляче дивитися[4]. — Про роботу ЗМІ щодо висвітлення загибелі футбольних вболівальників в авіакатастрофі в Донецькому аеропорту.

  •  

Ми повинні відійти від партії вождистського типу. Такими, на жаль, в Україні сьогодні є всі партії, включаючи і «регіони». Там одна ідеологія — дорватися до корита[5]. — На засіданні громадської ради.

Примітки

[ред.]