Перейти до вмісту

Шемякіна Яна Володимирівна

Матеріал з Вікіцитат
Яна Шемякіна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Я́на Володи́мирівна Шемя́кіна (нар. 5 січня 1986, Львів, Українська РСР) — українська шпажистка, олімпійська чемпіонка 2012 року. Заслужений майстер спорту України.

Цитати

[ред.]
  •  

Захоплююсь багатьма спортсменами. Люблю дивитися змагання — від Формули 1 до художньої гімнастики. Вболіваю за усіх, хто під нашим прапором виступає. І за наших, які під чужими прапорами. Нещодавно вболівала за Василя Ломаченка, дуже хотіла, щоб він переміг. Але спорт тим і цікавий, що ми не знаємо, хто переможе[1].

  •  

Краса — це стан душі. Жінка гарна тоді, коли вона не йде, а літає. І, незважаючи на цінник, на ній усе виглядає гарно[1].

  •  

На заняття з фехтування прийшла у 11-річному віці. Все було — і злети, і падіння, і перемоги, і поразки! Найважче програвати своїм співвітчизникам, для мене це було найболючіше[1].

  •  

Скажу так, виграти олімпійську медаль — це круто! А точніше, виграти золоту олімпійську медаль! Вже 8 років минуло, а я й досі пам’ятаю цей день: із самого ранку і до пізнього вечора. Почувалася тоді непереможною, адже багато років, присвячених спорту, принесли свій результат[1]!

  •  

У спорті найголовніше — це працелюбність! Тренуватися кілька разів на день, 6 разів на тиждень, забути про особисте життя, відмовитися від багатьох речей. Але й після цього можливо програти. А ще найголовніше — це віра в Бога[1].

Примітки

[ред.]