Шелестюк Тарас Олександрович

Матеріал з Вікіцитат
Шелестюк Тарас Олександрович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Тара́с Олекса́ндрович Шелестю́к (30 листопада 1985, Макіївка, Донецька область) — український професійний боксер. Бронзовий призер Олімпійських ігор у Лондоні (2012), чемпіон світу (2011), бронзовий призер чемпіонату Європи (2010), переможець Кубка Європи (2010), триразовий чемпіон України (2009, 2010, 2011). Заслужений майстер спорту України з боксу.

Старший брат боксера Богдана Шелестюка.

Цитати[ред.]

  •  

«По суті, ні. Мама Олена Юріївна – вчителька, батько Олександр Петрович – коваль. Свого часу тато займався боксом на рівні другого спортивного розряду, однак зазнав травми і припинив заняття. А ми з Богданом вирішили продовжити його справу». — про те, чи спортивна сім'я в інтерв'ю газеті «Урядовий кур'єр» Тарас ШЕЛЕСТЮК: «Готуюся до новосілля і наступної Олімпіади» (4 січня 2012 року)

  •  

«Навіть не намагався. Хоча дуже люблю футбол: коли приїжджаю додому, неодмінно віднаходжу час поганяти м’яча. У нас у дитинстві була чудова дворова команда – виступали на різних змаганнях. До вподоби баскетбол, великий теніс, плавання». — про те, чи пробував себе в інших видах спорту в інтерв'ю газеті «Урядовий кур'єр» Тарас ШЕЛЕСТЮК: «Готуюся до новосілля і наступної Олімпіади» (4 січня 2012 року)

  •  

«Тут мешкаю з 2006 року. Приїхав на запрошення тренера Володимира Віннікова. Я йому вельми вдячний і за науку перемагати, і за тепле ставлення. Ми з Богданом для його родини, як сини. А щодо Сум, то я їх буквально обожнюю – так тут любо, затишно, чарівно». — про те, як переїхав на проживання до Сум в інтерв'ю газеті «Урядовий кур'єр» Тарас ШЕЛЕСТЮК: «Готуюся до новосілля і наступної Олімпіади» (4 січня 2012 року)

  •  

«У мене вільне відвідування, за що дяка колективу вишу. Найближчими днями їду до Глухова, аби попрацювати над навчальним планом. До кінця цього року маю індивідуальну програму спортивної підготовки. Це зовсім не означає, що б’ю байдики. Так само щоденні тренування - щонайменше 2-3 рази по 3-4 години. Навантаження різні – бігаю, плаваю, підіймаю гирі, штангу… Якщо випаде відвідати Крим, тренуватимуся в тамтешніх горах.

Ще розраховую з’їздити до Франції. Після того, як став чемпіоном світу, одержав запрошення від тамтешньої Федерації боксу. Хочеться побачити світ, бо за кордоном бував рідко. Хоча і за Макіївкою вже скучив». — про навчання в Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка в інтерв'ю газеті «Урядовий кур'єр» Тарас ШЕЛЕСТЮК: «Готуюся до новосілля і наступної Олімпіади» (4 січня 2012 року)

  •  

«За кілька тижнів до нового року голова Сумської облдержадміністрації Юрій Чмирь вручив ордер на трикімнатну квартиру, а перед цим чек на 15 тис. гривень. Тож наразі готуємося до новосілля. Допомагає голова Федерації боксу Сумської області Володимир Демура – з ним завжди можна вирішити будь-які нагальні питання». — про вирішення житлового питання в інтерв'ю газеті «Урядовий кур'єр» Тарас ШЕЛЕСТЮК: «Готуюся до новосілля і наступної Олімпіади» (4 січня 2012 року)

  •  

«За Київ і без мене є кому виступати, а от за Суми – із задоволенням. Та нащо кудись їхати, коли мені тут усе стало своїм і рідним. До того ж, я й досі неодружений (сміється), а тут живе моя наречена, студентка. Вона цього року завершує навчання. Не буду загадувати, але мені скоро 26 – час думати про власну сім’ю. Моя дівчина - сумчанка – найкраща і найчарівніша, тож я звідси – нікуди». — про виступи за Сумську область в інтерв'ю газеті «Урядовий кур'єр» Тарас ШЕЛЕСТЮК: «Готуюся до новосілля і наступної Олімпіади» (4 січня 2012 року)

Примітки[ред.]