Шелестюк Богдан Олександрович

Матеріал з Вікіцитат
Шелестюк Богдан Олександрович
Стаття у Вікіпедії

Богдан Олександрович Шелестюк (нар. 17 травня 1990, Макіївка, Донецька область) — український боксер, представник напівсередніх вагових категорій. Виступав за збірну України з боксу в першій половині 2010-х років, чемпіон української національної першості, переможець і призер турнірів міжнародного значення, бронзовий призер чемпіонату Європи 2013 в Мінську.

Молодший брат боксера Тараса Шелестюка.

Цитати[ред.]

  •  

«Я ще не виступав у такому форматі – п'ять раундів по три хвилини. Зі спарингами у мене проблем не було, єдине – залишається питання, як буду почувати себе на рингу. Хоча на тренуваннях ми проходили дистанцію в 6-8 раундів. Фізично всі міцні, тому потрібно правильно розподілити сили, а не вимахувати в першому раунді. Кінцева мета – це Олімпіада. Якщо завоюю ліцензію, то після Ріо-2016 буду вже розмовляти про свій перехід в профі». — про старшого брата та виступи у професійному боксі в інтерв'ю газеті «Сьогодні» "Отаман" Богдан Шелестюк: "З бородою розпрощався напередодні зважування" (23 січня 2015 року)

  •  

«Ай, розпрощався з нею ввечері напередодні зважування. Просто під час підготовки я ніколи не голюсь. Для мене борода, це як сила. Тому прощався важко. Якби правила дозволяли, боксував би з бородою... Коли я приїжджав у листопаді в США до брата Тараса, ми вдвох зареклися місяць не голитися. Багато хто говорить, що це важко, починає свербіти. Але нічого подібного, під час тренувань цього не помічали». — про бороду в інтерв'ю газеті «Сьогодні» "Отаман" Богдан Шелестюк: "З бородою розпрощався напередодні зважування" (23 січня 2015 року)

  •  

«Чесним, добрим, чуйним, зібраним і цілеспрямованим. Злим? У певний, потрібний момент – так, але не завжди». — про те, Яяим має бути справжній отаман в інтерв'ю газеті «Сьогодні» "Отаман" Богдан Шелестюк: "З бородою розпрощався напередодні зважування" (23 січня 2015 року)

Примітки[ред.]