Фестиваль

Матеріал з Вікіцитат
Фестиваль «Захід».
Вікіпедія
Вікіпедія
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:
Commons
Commons
Вікісховище має мультимедійні дані за темою:

Фестиваль (фр. festival та лат. festivus — святковий, веселий) — масове святкове дійство, що включає огляд чи демонстрацію досягнень у певних видах мистецтва; вид подієвих туристичних ресурсів.

Цитати[ред.]

  •  

У Європі розвитком фестивалів займається місцева влада. Кожен євро, вкладений в подієвий туризм, дає 4 євро доходу.
Фестивалі створюють цікавий контент, атмосферу, — на всьому цьому заробляють місцеві підприємці. Але у нас чомусь вважають, що на фестивалі заробляють тільки організатори. А коли вони заробляють, значить, всім винні.

 

В Европе развитием фестивалей занимаются местные власти. Каждый евро, вложенный в событийный туризм, дает 4 евро дохода.
Фестивали создают интересный контент, атмосферу, — на всем этом зарабатывают местные предприниматели. Но у нас почему-то считают, что на фестивале зарабатывают только организаторы. А коль они зарабатывают, значит, всем должны[1].

  Млинарич Лілія
  •  

Я люблю вираз Олексія Когана про те, що фестивалі схожі на піцу, є піца з різними смаками. Фестивалі на відміну від концертів дають можливість побачити в одному місці зовсім різне і вибрати собі до смаку.
«Джаз Коктебель» — це простір творчого співтовариства, яке виробляє якийсь новий зміст, ідею, яка може себе реалізовувати в різних місцях по-різному.

 

Я люблю выражение Алексея Когана о том, что фестивали похожи на пиццу, есть пицца с разными вкусами. Фестивали в отличие от концертов дают возможность увидеть в одном месте совершенно разное и выбрать себе по вкусу.
Джаз Коктебель — это пространство творческого сообщества, которое вырабатывает некий новый смысл, идею, которая может себя реализовывать в разных местах по-разному[1].

  Млинарич Лілія
  •  

Для нас фестиваль — це ще й привід розповісти про Україну світові.
Музика — найприродніший міст між країнами. Ти можеш не знати мови, але музику, зрозумієш. Наші молоді музичні проекти також хороші, як і європейські. До нас часто приїжджають музиканти з різних країн світу і вони дивуються, що є фестиваль такого рівня. Музиканти групи «Get The Blessing» були в захваті, сказали, що ми нічим не гірші.
Фестиваль — це телескоп, звідки видно всесвіт. Фестиваль — це та збільшувальна лінза, яка дозволяє розглянути, як виглядає глобальний світ через музику, людей, глобальні смисли. Який ефект? У людей раптом з'являється інша картинка, картинка майбутнього.

 

Для нас фестиваль — это еще и повод рассказать об Украине миру.
Музыка — самый естественный мост между странами. Ты можешь не знать языка, но музыку, поймешь. Наши молодые музыкальные проекты также хороши, как и европейские. К нам часто приезжают музыканты из разных стран мира и они удивляются, что есть фестиваль такого уровня. Музыканты группы «Get The Blessing» были в восторге, сказали, что мы ничем не хуже.
Фестиваль — это телескоп, откуда видно вселенную. Фестиваль — это та увеличительная линза, которая позволяет рассмотреть, как выглядит глобальный мир через музыку, людей, глобальные смыслы. Какой эффект? У людей вдруг появляется другая картинка, картинка будущего[1].

  Млинарич Лілія
  •  

Відразу і скрізь провести якісні фестивалі, у нас в суспільстві поки немає ресурсів. І, звичайно, немає гарантій, що за допомогою фестивалю комусь можна приживити новий спосіб мислення. Все залежить від людського фактора. Як менеджер скажу: якість людського фактора ключова — те, як люди розуміють себе і власні горизонти. Від цього багато залежить.

 

Сразу и везде провести качественные фестивали, у нас в обществе пока нет ресурсов. И, конечно, нет гарантий, что при помощи фестиваля кому-то можно приживить новый образ мышления. Все зависит от человеческого фактора. Как менеджер скажу: качество человеческого фактора ключевое — то, как люди понимают себя и собственные горизонты. От этого многое зависит[1].

  Млинарич Лілія

Примітки[ред.]