Перейти до вмісту

Удо Діркшнайдер

Матеріал з Вікіцитат
Удо Діркшнайдер
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Удо Діркшнайдер (нім. Udo Dirkschneider; нар. 6 квітня 1952) — німецький рок-музикант, вокаліст, співзасновник хеві-метал-гуртів «Accept» та «UDO».

Цитати[ред.]

  • Жити — означає багато в чому контролювати себе. Дозволяючи собі те чи інше, дуже часто треба одночасно встановлювати собі певні обмеження, за які не варто виходити ні за яких обставин. Іноді це може здатися безглуздим, іноді непотрібним і завжди — дуже-дуже складним. Але саме ці обмеження і дадуть вам свободу: свободу від залежностей, свободу від шкідливих звичок і шкідливих людей, свободу свідомості!
  • Ми бажали писати пісні, за якими люди можуть слідувати, а не лише щоб це були три хвилини бездумного шуму.
  • Агресія — серйозний символ потужної музики, але ми любимо дотримуватися мелодійності в межах всіх структур, яких торкаємося.
  • Головне зрозуміти одне: можна іноді випивати, бувають різні приводи — дні народження, великі свята… Але потрібно зрозуміти й інше: пияцтво щодня не може бути святом. А звичка регулярно пити — це вже не задоволення. Це звичайна хвороба, яка має визначену назву — алкоголізм. І це дуже-дуже погано.
  • Коли мені було 17-18 років, я регулярно пив і палив. Не можу сказати, що це було гігантською проблемою, але часто ставалося так, що після цього я не міг себе контролювати належним чином. Зараз з висоти прожитих років можу сказати, що це означає тільки одне: коли не можеш контролювати себе сам, тебе контролює хтось інший.

Джерела[ред.]