Тулуб Сергій Борисович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Тулуб Сергій Борисович
Стаття у Вікіпедії

Сергій Борисович Тулуб (нар. 13 серпня 1953, Донецьк) — український політик, доктор технічних наук (2001), член Партії регіонів; голова Черкаської обласної державної адміністрації з 6 квітня 2010 до 25 лютого 2014 року. Міністр вугільної промисловості України (4 серпня 2006 — 18 грудня 2007, 3 червня 1998 — 15 грудня 1999), міністр палива та енергетики України (1999–2000, 2004–2005).

Цитати[ред.]

  •  

Видано безліч книг, які просто зобов’язане прочитати молоде покоління. Та існує одна головна — «Кобзар» Тараса Шевченка. І це не лише «Мені тринадцятий минало», а все — від першої до останньої сторінки. Адже ця книга дає відповіді на запитання щодо існування України. Хто ми є? Куди йдемо? Чого хочемо[1]? — Які книги обов'язково варто було б прочитати сучасним юнакам та дівчатам.

  •  

І влада, і люди, які зібралися на майдані, по суті прагнуть одного — європейського майбутнього країни.
Але в учасників акцій протесту відсутні реальні ідеї, які можна швидко реалізувати. А лідери опозиції, які вирішили скористатися протестами, не пропонують змістовних, чітких кроків. Усе це рано чи пізно призведе до розчарування. Тому мову ультиматумів потрібно перевести у русло діалогу. Для цього не треба людям мерзнути на майданах, будувати барикади. Лідерам необхідно домовлятися за «круглим столом». Президент України Віктор Янукович якраз і започаткував такий діалог. Такий круглий стіл може стати майданчиком для суспільного порозуміння.
Мирне вирішення конфлікту у рамках законодавства — без насильства, без агресії, без грубої політичної полеміки і, звичайно, без зовнішнього втручання, — це єдиний дієвий шлях подальшого поступу. Такі принципи проголошені в Конституції та діють у європейських державах[2].

Примітки[ред.]