Перейти до вмісту

Ткачов Олександр Миколайович

Матеріал з Вікіцитат
Ткачов Олександр Миколайович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Олександр Миколайович Ткачов (рос. Алекса́ндр Никола́евич Ткачёв, нар. 23 грудня 1960, Висєлки, Краснодарський край, РРФСР, СРСР) — російський державний і політичний діяч, міністр сільського господарства з 22 квітня 2015. Голова адміністрації (губернатор) Краснодарського краю в 2001–2015 роках, голова регіонального відділення і член бюро Вищої ради партії «Єдина Росія». Доктор економічних наук. Президент футбольного клубу «Кубань».

Цитати

[ред.]
  •  

Ми пожинаємо плоди наших завоювань, політичних перемог нашої країни. Це розплата, ціна питання, яку і економіка, і жителі краю і країни рано чи пізно повинні були розділити з президентом, з урядом, з країною. Тому що чудес не буває. — Назвавши кризу розплатою за Крим.

 

Мы пожинаем плоды наших завоеваний, политических побед нашей страны. Это расплата, цена вопроса, которую и экономика, и жители края и страны рано или поздно должны были разделить с президентом, с правительством, со страной. Потому что чудес не бывает[1].

  •  

Тепер про сало. Справа в тому, що Україна не постачає сало в Росію, а ввозить свіжоморожену свинину[2]. — Заявивши, що Росія знайде, чим замінити українське сало, якщо воно потрапить під санкції.

Примітки

[ред.]