Перейти до вмісту

Тихонова Катерина Володимирівна

Матеріал з Вікіцитат
Тихонова Катерина Володимирівна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Катерина Володимирівна Тихонова (рос. Екатерина (Катерина) Владимировна Тихонова, нар. 31 серпня 1986, Дрезден, НДР) — російський громадський діяч і управлінець. Керівник Центру національного інтелектуального резерву МДУ ім. М. В. Ломоносова, директор Фонду «Національний інтелектуальний розвиток» (НДР), що діють під брендом компанії «Іннопрактика» і реалізують спільно з МДУ масштабний інвестиційний проект по створенню в Москві науково-технологічної долини на Воробйових горах, заступник проректора МДУ. Молодша донька діючого Президента Росії Володимира Путіна.

Цитати[ред.]

  •  

Наше завдання — виховувати все більше активних і відповідальних людей вже з ранніх років. Саме на це спрямовані конкурси для студентів, проекти Тихоокеанської школи або, наприклад, створення на території МДУ школи-інтернату для обдарованих дітей[1]. — Про роботу в МДУ.

  •  

Моя робота лежить в галузі когнітивної науки і знаходиться на стику як мінімум п'яти дисциплін: математичного моделювання, механіки, психології, фізіології, і стосується біохімії[1]. — Про свою наукову діяльність в галузі теорії управління.

Примітки[ред.]