Тимченко Геннадій Миколайович

Матеріал з Вікіцитат
Тимченко Геннадій Миколайович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Геннадій Миколайович Тимченко (рос. Генна́дий Никола́евич Ти́мченко, нар. 9 листопада 1952, Ленінакан, Вірменська РСР) — російсько-фінський олігарх, член клану Путіна; громадський діяч. Власник приватної інвестиційної групи «Volga Group», що спеціалізується на інвестиціях в енергетичні, транспортні та інфраструктурні активи. Голова Економічної ради Франко-російської торгово-промислової палати. Колишній співвласник компанії «Gunvor Group».

Цитати[ред.]

  •  

Я дуже поважаю Володимира Володимировича. Мені здається, це той лідер, який потрібен сьогодні Росії. Володимир Володимирович — дуже глибока, зважена людина. Він уміє слухати. Можете говорити що завгодно, але це та людина, яка реально дуже багато зробила для Росії. Без нього у нас давно вже не було б країни, і ми б розпалися, як це передбачав [Збігнєв] Бжезінський. — Про Володимира Путіна, інтерв'ю «Forbes», 26 жовтня 2012 р.

 

Я очень уважаю Владимира Владимировича. Мне кажется, это тот лидер, который нужен сегодня России. Владимир Владимирович — очень глубокий, взвешенный человек. Он умеет слушать. Можете говорить что угодно, но это тот человек, который реально очень много сделал для России. Без него у нас давно уже не было бы страны, и мы бы распались, как это предсказывал [Збигнев] Бжезинский[1].

  •  

Я вважаю, що те, ким я був і ким я став, пов'язано з процесами, що відбувалися тоді в країні. Між моїм успіхом і знайомством з Путіном не було, немає і не може бути ніякого зв'язку[2].. — В інтерв'ю «Neue Zürcher Zeitung», 16 квітня 2013 р.

  •  

Це правда, Ромі — дочка Коні від першої приплоду, хоча ми намагалися не афішувати факт. — Про свого собаку у відповідь на прохання журналіста: «Підтвердіть мою здогадку».

 

Это правда, Роми — дочь Кони от первого помета, хотя мы старались не афишировать факт[3].

Примітки[ред.]