Перейти до вмісту

Тарута Сергій Олексійович

Матеріал з Вікіцитат
Тарута Сергій Олексійович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Сергій Олексійович Тарута (нар. 23 липня 1955, с. Виноградне Донецької області) — український підприємець, політик, голова ради директорів компанії «Індустріальний союз Донбасу», президент футбольного клубу «Металург» (Донецьк). 11-й голова Донецької обласної державної адміністрації (2 березня — 10 жовтня 2014). З листопада 2014 року — народний депутат Верховної Ради України 8 скликання.

Цитати[ред.]

  •  

У нас відпала тема федералізації, оскільки громади в такому разі нічого не отримають, ми просто перемістимо столицю на обласний рівень і при цьому ще збільшимо кількість чиновників на місцевому рівні... У нас граються у Донецьку республіку, але це фейк такий, як каже молодь... Спілкуючись з багатьма мерами, головами районних держадміністрацій, переконуюся: вони не знають до кінця можливості своїх бюджетів, а це означає, що сьогодні їм вигідно з усіх наявних проблем відправляти людей нагору, до Києва, мовляв, там винні... У Концепції ж реформи місцевого самоврядування практично відображені всі пропозиції, які ми передали три тижні тому. Це відповідає бажанням Донбасу та й, думаю, інших регіонів. Київ нас чує, Київ максимально йде назустріч регіонам, на децентралізацію[1].

  •  

У мене є великий сумнів у тому, що ми зможемо мирним шляхом вирішити це питання[2]. — Про шанси мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

  •  

Економічна модель показує, що у нас є півроку, максимум 8 місяців. І це за умови, що ми за цей час щось змінимо... А все інше — або колапс, або заморожування економічне[3].

Примітки[ред.]