Стожук Анатолій Петрович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Стожук Анатолій Петрович
Стаття у Вікіпедії

Анатолій Петрович Стожук (нар. 18 березня 1955, с. Кустичі, Турійський район, Волинська область) — український письменник. Директор видавництва «Майдан». Голова Харківської обласної спілки письменників (з березня 2012).

Цитати[ред.]

  •  

Не секрет, що українська літературна громадськість упродовж багатьох років відчуває брак інформаційної уваги з боку загальнонаціональних ЗМІ. На жаль, це — політика, наслідки якої вигулькнуть у далекому майбутньому… З іншого боку — бездіяльність самої письменницької громадськості. Нас не помічають — тому що нас нема, чи тому, що ми не вміємо «показатися»? Далеко не риторичне питання[1].

  •  

Системність перекладацької справи залежить насамперед від міцних і тривалих взаємин із зарубіжними колегами. Сьогодні ми орієнтуємося на здобутки тієї чи іншої світової літератури з перекладів українських чи напівукраїнських видавництв. Але чи завжди вони безпомильно і щиро пропонують нам найкраще, а чи тільки те, що переважно потрапляє на книжковий ринок зовсім не з літературних міркувань? Такі думки не видаються безпідставними, коли берешся знайомитися з перекладними книжковими новинками[1].

  •  

Ентузіасти, які на свій ризик беруться за переклади, рано чи пізно приходять до думки, що вони не займаються марною справою. А для людини, особливо творчої, це — дивовижне відчуття[1].

Примітки[ред.]