Перейти до вмісту

Стефка Костадинова

Матеріал з Вікіцитат
Стефка Костадинова
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Стефка Костадинова (болг. Стефка Костадинова, нар. 25 березня 1965) — колишня болгарська легкоатлетка, що спеціалізувалася в стрибках у висоту, олімпійська чемпіонка, рекордсменка світу. Президентка Болгарського олімпійського комітету.

Цитати[ред.]

  •  

Місяць тому, у Римі, я була серед офіційних осіб, що нагороджували Магучіх, коли вона виграла «золото» Євро. Під час церемонії я її міцно обійняла і прошепотіла, щоб вона була готовою до світового рекорду. Ми навіть посміялися, бо я сказала, що на Олімпіаді у Парижі вона може стрибнути 2.07 м, а потім націлитися на 2.10 м. І вона зробила це у Парижі, але перед самою Олімпіадою[1].

  •  

Рада, що світовий рекорд у жіночих стрибках у висоту відтепер 2.10 м. Була впевнена, що це колись станеться [і його поб'ють]. Досягнення Ярослави Магучіх історичне не лише тому, що вона побила рекорд, який стояв 37 років, але ще й тому, що її 2.10 м доводять: людські можливості безмежні. І це також розвіює погляди песимістів, які зарано почали стверджувати, що деякі рекорди в легкій атлетиці будуть вічними[1].

Примітки[ред.]