Стефанчук Руслан Олексійович

Матеріал з Вікіцитат
Перейти до навігації Перейти до пошуку
Стефанчук Руслан Олексійович
Ruslan Stefanchuk podium (cropped).jpg
Wikipedia-logo.svg Стаття у Вікіпедії
Commons-logo.svg Медіафайли у Вікісховищі

Русла́н Олексі́йович Стефанчу́к (нар. 29 жовтня 1975, Тернопіль, УРСР) — український правознавець та політик, голова Верховної Ради України IХ скл. з 8 жовтня 2021[1][2]. У 2019—2021 роках — радник Президента України, представник президента у Верховній Раді.

Цитати[ред.]

  •  

До останнього ніхто не вірив, що почнеться повномасштабна війна. Ми базувалися і на даних нашої розвідки, та на іншій інформації, що вони не зважаться на повномасштабну війну[3]. — Коментуючи російське вторгнення в Україну 2022 року.

  •  

Основний слоган, який ми всі продукуємо, що та частина країни, яка, слава Богу, не має ані тимчасової окупації, ані воєнних дій, має підтримувати всю іншу частину країни, працювати, вести бізнес, сплачувати податки, тому що інакше нічого не буде[3].

  •  

Воєнний стан і війна — це така річ, яку по книжках не прочитаєш. Дуже багато треба робити з колес[3].

  •  

Мені здається, стільки, скільки у парламенті зробив я для вступу України до ЄС і НАТО, мало хто робив. Для мене це дуже важливі теми. Але сьогодні ми всі звертаємося до НАТО з проханням закрити небо, а вони кажуть, що не можуть. Ми нагадуємо про політику відкритих дверей, а у відповідь — політика відкритих дверей є, але Україна не стане в цей період членом НАТО. Зробіть те — ні. Передайте те — ні[3].

Примітки[ред.]


Bookmark-new.svg