Перейти до вмісту

Старовойт Роман Володимирович

Матеріал з Вікіцитат
Старовойт Роман Володимирович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Роман Володимирович Старовойт (рос. Роман Владимирович Старовойт, нар. 20 січня 1972, Курськ) — російський політик. Губернатор Курської області з 16 вересня 2019 року (тимчасово виконуючий обов'язки губернатора Курської області з 11 жовтня 2018 року по 16 вересня 2019 року). Керівник Федерального дорожнього агентства (Росавтодору) Міністерства транспорту Російської Федерації з 15 листопада 2012 року по 28 вересня 2018 року[1][2].

Цитати[ред.]

  •  

Поки що незрозуміло, чи буде це оплачувана робота. У будь-якому випадку участь у такому проекті прикрасить їх портфоліо. У студента вже на наступних етапах його кар'єри завжди буде можливість сказати, що він брав участь у будівництві моста через Керченську протоку. — Про плани залучити російських студентів до робіт з будівництва транспортного переходу через Керченську протоку.

 

Пока непонятно, будет ли это оплачиваемая работа. В любом случае участие в таком проекте украсит их портфолио. У студента уже на следующих этапах его карьеры всегда будет возможность сказать, что он участвовал в строительстве моста через Керченский пролив[3].

Примітки[ред.]