Собчак Ксенія Анатоліївна

Матеріал з Вікіцитат
Собчак Ксенія Анатоліївна
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Ксе́нія Анато́ліївна Собча́к (рос. Ксения Анатольевна Собчак; нар.1981) — російська телеведуча, дочка першого мера Санкт-Петербурга Анатолія Собчака і Людмили Нарусової, члена Ради Федерації Росії.

Цитати[ред.]

  •  

Мораль бою така — не треба вий*буватися "російськими витязями", Кобзоном і гімном. Треба просто Бути Краще. Кличко без пафосу, тихо виграв[1]. — Про бій між Володимиром Кличком та Олександром Повєткіним, який відбувся 5 жовтня 2013 р. і закінчився перемогою Кличка.

  •  

Мене просто трясе. Така доза масової брехні небезпечна для здоров'я. Бідні, бідні люди. Зарікалась же не ходити на політичні програми на федеральні канали. — Після ефіру на російському телеканалі НТВ.

 

Меня просто трясет. Такая доза массового вранья опасна для здоровья. Бедные, бедные люди. Зарекалась ведь не ходить на политические программы на федеральные каналы[2].

  •  

Україна — це найважливіший партнер Росії, безумовно. І відновити нормальні, кращі відносини — це, напевно, найголовніше завдання, яке сьогодні стоїть перед Росією, на мій погляд. Це вкрай важливо[3].

  •  

З точки зору міжнародного права Крим український. Крапка. Далі — давайте розмовляти. Як це буде відбуватися, що буде далі, як буде продовжуватися життя людей, які живуть у Криму? Тому що це важливо: як ось ці люди завтра повернуться в Україну[3].

Примітки[ред.]