Перейти до вмісту

Сабо Йожеф Йожефович

Матеріал з Вікіцитат
Сабо Йожеф Йожефович
Стаття у Вікіпедії
Медіафайли у Вікісховищі

Йо́жеф Йо́жефович Са́бо (угор. Szabó József; нар. 29 лютого 1940, Ужгород) — радянський і український футболіст та тренер, угорець за походженням. Заслужений майстер спорту СРСР. Заслужений тренер України. У 1994 та 1996–1999 роках тренував національну збірну України, провівши у ранзі наставника 34 матчі — другий показник в історії збірної після Олега Блохіна.

Цитати

[ред.]
  •  

Прошу усiх українських футболiстiв, не їдьте служити у лоно ворога. Вiдмовляйтеся вiд пропозицiй.
Принаймнi якби менi запропонували переїхати до Росiї, я б точно вiдмовився. Некоректно нинi працювати на благо ворога[1].

  •  

Ось Євген Селезньов працевлаштувався у «Кубанi».
Мабуть, важливу роль вiдiграли гроші. Я не критикую Селезньова, але на його мiсцi я стовiдсотково би вiдмовився вiд переїзду до Росiї. Розумiю, що в Українi справи не найкращi. Але можна знайти iншу країну та оминути Росiю[1].

  •  

Шахтар — це українська команда, і ми раді, що у нас є такі команди, як Шахтар і Динамо, які вдало виступають на європейській арені. Чому є бразильці, іноземці? Тому що вони конкурентоспроможні на міжнародній арені. Наші футболісти, молоді гравці, поки не можуть створити конкуренцію на міжнародній арені. Ми не можемо їх готувати так, щоб вони виходили і грали на рівних з топ-командами[2].

Примітки

[ред.]